,

Türk Telekom 4.5G’ye Özel 10 GB’ye Tamamla İnternet Kampanyası

Türk Telekom 10 GB bedava internet paketi hakkında ne düşünüyorsunuz? Ben oldukça mantıklı buluyorum zira 4.5G’ye geçişler halen devam ediyor. 2018 yılı için güzel bir fırsat.

Türk Telekom 4.5G’ye Özel 10 GB’ye Tamamla Kampanyası

Yaptığı kampanyalar ile Türkiye’de mobil operatör kullanıcılarının ilgisini her zaman çekmeyi başaran GSM firması Türk Telekom, bu alandaki yetkinliğini giderek arttırmayı başarıyor. Gün geçtikçe daha çok kişiye hizmet vermeye başlayan GSM firması, rakiplerinin de dikkatini çekmeye başladı. Her gün artan mobil kullanıcı sayısı ile başarısını gözler önüne seren firma bu alanda daha çok uzun yıllar faaliyet göstereceğini herkese gösteriyor.

Türk Telekom 10 GB bedava internet ile müşterilerinin gözündeki saygınlığını ve bilinirliğini her geçen gün arttırmayı başaran dev operatör firması, yaptığı hamleler ile mobil hat kullanıcılarının yüzünü güldürmeyi her zaman başarıyor. İçerik yönü ile mobil müşterilerini tatmin eden operatör firması, bu tutumu sayesinde herkesin takdirini kazanmayı başarıyor.

Hazırladığı 4.5G’ye özel ek internet paketi fırsatı ile abonelerinin yüzünü güldürmeyi başaran dev firma, bu teklif ile abonelerine internetlerini uygun fiyatlara 10 GB’ye tamamlama imkanı sunuyor. 12 ay boyunca kalacağınıza söz vererek daha fazla cepten internet kullanım hakkına sahip olabilir ve sosyal ağlarda vakit geçirmenin, yakınlarınız ile rahat rahat iletişime geçmenin keyfini ay sonunu ya da paket aşım bedellerini dert etmeden kullanmanın tadını çıkartabilirsiniz.

Paketimi 10 GB’a Nasıl Tamamlarım

Kısa mesaj ile katılım sağlamak için 5555’e “TAMAMLA” yazıp ücretsiz kısa mesaj göndererek satın alma işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Türk Telekom Mobil işlemlerden de bu paketi satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. 2018 Türk Telekom bedava internet konusunuda ihmal etmeyin heee.

Katılım Şartları Neler

13.09.2017 tarihinden önce Türk Telekom’lu olmuş, 4.5G’ye uyumlu cihazı, SIM kartı olan ve en az 3 GB en fazla 7 GB internet içeren tarifelerde olan tüm aboneler katılım sağlayabilirler.

İptal Etme

Müşteri hizmetlerine telefon edip iptal talebinde bulunarak zahmetsiz bir şekilde iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanım Hakları

12 aylık taahhüt yaparak tarifenizdeki internet kullanım hakkını aylık 15 TL ödeyerek 10 GB’ye tamamlama hakkına sahip olursunuz.

Detaylandırma

Taahhüt süreniz bittiği zaman standart ücret üzerinden tarifelendirilirsiniz.
Paket kapsamında sunulan faydalar üçüncü kişilere transfer edilemez.
Kullanım haklarınız bittiği zaman kısa mesaj yolu ile bilgi sahibi edilirsiniz.
Bu kampanyaya sadece bir kez kayıt olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir