,

Türk Telekom 2018 İnternet Kota Sorgulaması Nasıl Yapılır

Türk Telekom AKK ve internet kalan kota sorgulaması 2018 yılında da yapılmaya devam edecek. Peki nasıl yapılır diye öğrenme veya merak etmiyor musunuz?

Türk Telekom 2018 İnternet Kota Sorgulaması Nasıl Yapılır

GSM alanındaki yatırımları ve gelişmeleri ile bulunduğu sektörde farklı bir rüzgar estirmeyi başaran operatör firması Türk Telekom, her geçen gün bu sektörde bilinirliğini ve etkisini arttırmayı başarıyor. Artan etkisi ile beraber hem mobil müşterilerinde hem de evden müşterilerinde gözle görülür bir artış yaşayan dev firma, bu sektörün en önemli isimlerinden biri olmayı başarıyor. Türkiye genelinde birçok kullanıcısının ilgisini çeken firma, gerek yaptığı kampanyalar ile gerekse de abonelerine gösterdiği muntazam ilgi ile tüm dikkatleri üzerine çekip herkesin takdirini kazanmayı başarıyor.

Bu derece başarılı olmasının sebeplerinden olarak gösterilebilecek olan müşteri ve müşterilerinin istekleri öncelikli hizmet anlayışı ile birçok kullanıcı sevindirmeyi başarıyor. Benimsediği tutum sayesinde hem kendine hem abonelerine kazandıran Türk Telekom, her alanda abonelerinin istedikleri ve ihtiyaçları olan şeylere rahat bir şekilde erişim sağlamasını sağlıyor. Kullanıcılar birçok konuda zahmetsiz şekilde istediklerini yerine getirebiliyorlar. Özellikli Türkiye genelindeki birçok evden internet kullanıcı AKK’lerini aşmamak ve ne kadar kullanım yaptıklarını takip etmek amacı ile 2018 internet kota sorgulama hizmetinden faydalanıyorlar. Bu hizmet sayesinde ay sonuna kadar kotalarını sorgulayıp bu doğrultuda internetlerini harcıyorlar ve AKK engeline takılmak zorunda kalmıyorlar. Bu yazımızda nasıl kolay şekilde internet kota sorgulama işlemini gerçekleştirebileceğinizi sizler ile paylaşacağız.

Kota Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Bilgisayar Üzerinden Sorgulama yapmak için, Türk Telekom Online İşlemlere giriş işlemini gerçekleştiriyor ve ardından üye girişi yapmanız gerekiyor. Bunun içinde Türk Telekom’a kayıtlı olan e-posta ve tek şifreniz ile giriş yapmanız gerekiyor. Bundan sonra son adım olarak ise Abonelik İşlemleri > Kota İşlemleri > Kota Sorgulama menüsüne erişim sağlamanız gerekiyor. Buraya ulaştıktan sonra aylık kotanızdan ne kadar harcadığınız ve ulaştığınız indirme hızını öğrenebilirsiniz.

Mobil Telefonlar ya da Tabletler Üzerinden

Play Store ya da App Store üzerinden uygulamayı telefonunuza indirerek, üye girişi yaparak kota sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Müşteri Hizmetlerini Arayarak Öğrenmek İçin

444 03 75’e telefon edip müşteri temsilcisine kota bilgilerinizi sorgulatabilir ve bu şekilde de öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom bedava internet 2018 yazımızı okumak için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir