,

Türk Telekom 8 Mart Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom 18 Mart Bedava İnternet Paketi ile Çanakkale şehitlerimizi yadedin. Böylesine mükemmel bir günde başka nasıl bir hediye olabilirdi ki?

Türk Telekom 8 Mart Kadınlar Günü Kampanyaları 2018

Türk Telekom bedava internet herkesin için özel olan günlerde de abonelerinin ayrıcalıklı hissetmelerini sağlamak amacı ile onlara bu önemli günlerde birbirinden güzel kampanyalar hazırlıyor. Ülke ve dünya genelinde hiçbir özel günü es geçmeyen dev komünikasyon firması milli bayramlar, dini bayramlar, anneler günü ve sevgililer günü gibi birçok özel ve önemli günde abonelerini mutlu edecek kampanyalar hazırlıyor ki bunlardan biriside 18 Mart Bedava internet Çanakkale Zaferi oluyor. Hazırladığı bu kampanyalar ile de abonelerinin o önemli günlerde bedava internete bağlanabilmelerine, sevdikleri ile bedava şekil konuşabilmelerine olanak sağlıyor.

Bu gibi önemli günlerde yaptığı kampanyalar ile abonelerine kazandırdıkça kazandırmaya devam eden firma yaptığı bedava internet kazandıran kampanyalar ile müşterilerinin takdirini de toplamayı başarıyor.

Türk Telekom 18 Mart Bedava İnternet Fırsatı

8 Mart kadınlar gününün gelmesi ile bu özel günü de es geçmeyip abonelerine özel kampanyalar hazırlayan dev firma, bu yılda yaptığı kampanya ile kitleleri mutlu etmeyi ve yüzlerini güldürmeyi başardı.

8 Mart’ta istedikleri mobil telefonu Türk Telekom mağaza ya da bayilerinden alan müşterilerine internet hediye edecek olacak firma, bu hamlesi abonelerine güzel bir fırsat sunmayı başardı.

Sizde bu kampanya koşullarını yerine getirerek 8 Mart’ta bedava internet kazanabilirsiniz. Üstelik kazanacağınız hediye 8 Mart tarihine özel olarak 8 GB olacaktır. Hemen Türk Telekom 8 GB bedava internetinizi alın.

Nasıl Katılabilirim?

Size en yakın Türk Telekom mağaza ya da bayisine gidip beğendiğiniz mobil telefonu satın alarak, kampanyaya katılım sağlayabilir ve hediyenizi alabilirsiniz. Bu adımı gerçekleştirdikten sonra yapmanız gereken başka bir adım yoktur, faydalarınız otomatik olarak hattınıza tanımlanacaktır.

Katılım Şartları Nelerdir?

8 Mart tarihinde kendinize bir cep telefonu alarak kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz ve sonrasında hattınıza hediyeniz tanımlanır.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

1 ay boyunca doya doya kullanabileceğiniz 8 GB hattınıza hediye olarak tanımlanacaktır.

Kampanya Hakkında Detaylar

Kazandığınız 8 GB’nin kullanım süresi 30 gündür. 30 gün içerisinde kullanılmayan faydalar gelecek aylara devredilmez ve silinir.
5555’e “INTERNET” yazıp ücretsiz kısa mesaj atarak kullanım bilgilerinize anlık olarak erişim sağlayabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir