,

Süper Üçlü Plus Paketleri – Turkcell

Süper Üçlü için neler yapmak gerekir diyor iseniz bu makalemizde buna değindik. İnternet, konuşma ve SMS içerir!

Turkcell Süper Üçlü Plus Paketleri

GSM alanında ki başarı hamleleri ile Türkiye’de en çok abone sayısına sahip telekomünikasyon şirketi olmayı başaran Turkcell, bu alandaki başarısı ile tüm rakiplerini kıskandırmayı başarıyor. Rakipleri ile arasında oldukça fazla bir mobil kullanıcı sayısı farkı bulunan GSM şirketi, bu alandaki liderliği ile herkesi kıskandırmayı başarıyor. Bu sektörde faaliyet göstermeye başladığı günden beri büyük bir özveri ile çalışan operatör firması, işini bu denli önemsemesi sayesinde de abonelerinin takdirini kazanmayı başarıyor.

Aynı zaman kapsama alanı kalitesi ile de Türkiye’nin birçok noktasında mobil hat kullanıcılarının yakınları ile kesintisiz bir iletişim kurmalarını da sağlıyor. Sunduğu bu kalite ve kampanyaları ile birçok kişinin dikkatini çekmeyi de başarıyor.

Hazırladığı Süper Üçlü Plus fırsatları sayesinde oldukça ekonomik fiyatlar ödeyerek yakınlarınız ile 1000 dakikaya kadar konuşma yapabilir ve mesajlaşabilir, üstüne birde mobilden 4.5G teknolojisini deneyimlemenin keyfini sürebilirsiniz. Bir an önce gelip bu fırsatlardan hemen faydalanmaya başlayarak farklı bir dünyaya giriş yapabilirsiniz.

Nasıl Katılabilirsiniz?

Turkcell mağazalarına gidip başvuruda bulunarak hemen katılabilirsiniz. Kısa mesaj ile katılmak için ise 2 GB için “SUPER 2 GB PLUS”, 3 GB için “SUPER 3 GB PLUS”, 4 GB için ise “SUPER 4 GB PLUS” yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj atmanız yeterlidir.

Katılım Şartları Nelerdir?

Bu fırsattan yararlanabilmek için son 3 ay içerisindeki harcamalarınızın en fazla 34 TL olması gerekmektedir. Aksi takdirde bu kampanyadan faydalanamazsınız.

Nasıl İptal Edebilirim?

Müşteri hizmetlerine telefon edip onlar aracılığı ile iptal işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Web kanalı yolu ile de iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

2 GB

Aylık 35 TL ödeyerek her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 2 GB’ye sahip olabilirsiniz.

3 GB

Her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 3 GB’yi aylık 40 TL ödeyerek satın alabilirsiniz.

4 GB

Sadece 45 TL ödeyerek her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve mobilden 4 GB’yi satın alıp, keyfini sürebilirsiniz.

Detaylar

31 Ocak 2019 tarihine kadar aktiftir.
30 günlük aboneliğiniz boyunca birden fazla kez bu paketten faydalanabilirsiniz.
Sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

Bir önce ki makalemiz olan Turkcell GNÇ 2018 kampanyaları yazısına da gözatmak isteyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir