,

Selfy’den İnternete Doyuracak Türk Telekom Paketleri

Türk Telekom Selfy internet paketleri ile bedava bir keyif sürmek istemez miydiniz? Bu sorunun cevabı evet ise lütfen ziyaretde bulun.

Türk Telekom Selfy İnternet Tarifeleri

İletişim alanında uzun yıllardır faaliyet gösteren ve şimdide GSM alanında kendini göstermeye başlayan Türk Telekom sektörde rüştünü ispat etmek amacı ile müşterilerinin ihtiyaç ve isteklerini karşılayıp onlara daha kaliteli bir hizmet sunmaya çalışıyor. Bu çabası sayesinde daha şimdiden sektörde hatırı sayılır bir müşteri kitlesine sahip olmayı başarıyor.

Aynı zamanda sunduğu 4.5G teknolojisi ile müşterilerinin daha hızlı ve kaliteli bir internet deneyimi yaşamalarına da olanak sağlıyor. Üstelik sunduğu interneti içeriği zengin tarifeleri sayesinde de mobil kullanıcıların yüzünü güldürüp ilgisini çekmeyi de başarıyor.

Genç mobil kullanıcılarına özel olarak hazırladığı Selfy fırsatları ile tüm dikkatleri üzerine çeken komünikasyon firması, hem içerik yönü hemde fiyat yönü ile oldukça cazip olan bu kampanya sayesinde birçok yeni abone kazanıyor ve kazanmaya da devam ediyor. Türk Telekom bedava internet paketi aracılığıyla sizde ay sonunu dert etmeden rahat bir şekilde kullanabileceğiniz tarifeniz ile yakınlarınız ile konuşmanın, mesajlaşmanın ve cepten internete bağlanmanın keyfini rahatça sürebilirsiniz.

Nasıl Katılabilirim?

Size en yakın Türk Telekom mağaza veya bayisini ziyaret edip başvuru talebinizi ileterek katılabilirsiniz. 444 1 444’e telefon edip müşteri hizmetleri aracılığı ile ya da Online olarak da bu kampanyayı satın almanız mümkündür. Kısa mesaj yolu ile katılmak için ise seçtiğiniz pakete ait anahtar kodu 5555’e kısa mesaj atmanız yeterlidir.

Katılım Şartları Nelerdir?

Bu kampanyadan sadece Selfy’li olan mobil kullanıcılar faydalanabilir.

Nasıl İptal Edebilirim?

Müşteri hizmetleri aracılığı ile ya da web kanalı yolu ile iptal işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür.

İçeriği Nedir?

Turuncu Medium

Her yöne 750 dakika, 5000 SMS ve 5 GB’ye 12 aylık taahhüt yaparak 55 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

Mor Small

Aylık 47 TL karşılığında her yöne 600 dakika, 5000 SMS ve 2 GB’yi satın alabilirsiniz.

Mor Medium

12 aylık sözünüze her yöne 750 dakika, 5000 SMS ve 4 GB’yi 50 TL’ye satın alabilirsiniz.

Mor Large

Her yöne 750 dakika, 5000 SMS ve 6 GB bedava internet aylık 55 TL karşılığında hattınıza tanımlatabilirsiniz.

Mor XL

12 aylık kontrat yaparak aylık 64 karşılığında her yöne 750 dakika, 5000 kısa mesaj hakkı ve 10 GB’ye sahip olabilirsiniz.

Detaylar

5555’e “KALAN” yazıp göndererek paketinizdeki kalan kullanım bilgilerinize ulaşabilirsiniz.
Kullanım haklarınızı harcadığınızda kısa mesaj ile bilgilendilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir