,

Selfy Mor Small Tarifesi – Türk Telekom

Türk Telekom Self Mor Small paketi ile tekrar sizlere merhaba diyor. Bu paket içerisinde internet, sms ve dakika mevcut.

Selfy Mor Small Tarifesi – Türk Telekom

Türkiye’nin yeni ve dikkat çeken GSM operatörü Türk Telekom kendine yeni aboneler kazandırabilmek için birbirinden cazip kampanyalar düzenliyor. Özellikle gençlere yönelik kampanyalar düzenleyip genç aboneleri kendisine çekmeye çalışıyor. Genç Türk Telekom’lulara özel bu tarifelerin içerikleri hem dakika, SMS ve internet yönünde zengin hem de fiyat olarak oldukça uygun olması ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Türk Telekom’ un genç abonelerine yönelik Selfy Mor Small kampanyası gün geçtikçe gençler arasında daha da popülerleşiyor. Türk Telekom bu atağı ile rakiplerine oldukça önemli bir darbe indiriyor. Biliyorsunuz ki daha önce Türk Telekom bedava internet yazısında son zamanlarda ne kadar atak yaptığını hep birlikte incelemiştik. Adeta devamı geliyor.

Genç mobil hat kullanıcılarının oldukça ilgisini çeken Selfy Mor kampanyalarına olan başvuru günden güne artıyor. Selfy Mor paketi gerek içeriği gerek fiyatı ile gösterilen ilgiyi sonuna kadar hak ediyor.

Türkiye’nin yeni ve dikkat çeken operatörlerinden olan dev firma yeni kampanyaları ile siz yeni aboneleri birbirinden ilgi çekici tarifeleri ile bekliyor.

Selfy’nin Mor Small paketi içeriği 2 GB mobilden internet, her yöne 600 dakika ve her yöne 5000 SMS aylık sadece 27 TL karşılığında hattınıza tanımlanır. Bu tarife içeriğinden yararlanmak için tek yapmanız gereken şey Selfy’ li iseniz MOR S yazıp 4545’ e yollamak ve faturalı paketinizdeki dakika, internet ve SMS’ lerin keyfini sürebilirsiniz.

Nasıl Katılabilirim/Geçiş Yapabilirim?

Öncelikle bu tarifeden yararlanabilmen için Selfy’ li olman gerekli, Selfy’li olmak için 7 ile 25 yaş aralığında iseniz “MOR S TC Kimlik No” yazıp ücretsiz bir şekilde 4545’e SMS göndererek bu paketin keyfinizi sürebilirsiniz.
Mor Small’ a geçtikten sonra SMS ile taahhüt vererek indirimli olarak bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Taahhüt vermek için 5555’e “SOZ” yazıp ücretsiz bir şekilde SMS göndererek 27 TL’ ye bu tarifenin keyfini çıkartabilirsiniz.

Mor Small Hakkında Detaylar

Mor Small tarifesine geçtiğiniz takdirde Türk Telekom’ a firmasına 12 aylık bir taahhüt yaparak 27 TL karşılığında paket içeriğinden faydalanabilirsiniz.
Taahhüt yapmadığınız takdirde ödeyeceğiniz tutar 37 TL’ dir.
12 aylık dönem bittiği takdirde ise ödeyeceğiniz tutar 37 TL olur.

Mor Small içeriğinde internet kullanım hakkının 1 GB’ lık kısmı 21.00 ve 09.00 saatleri arasında kullanımlarda geçerlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir