, ,

Selfy Bol İnternetli Geceler – Bedava İnternet Türk Telekom

Selfy bol internetli geceler ile her gecenin keyfini çıkar.

Türk Telekom Selfy’ den Bol İnternetli Geceler

Türk Telekom yeni kampanyası ile birçok gencin yüzünü güldürecek. Gençlere yönelik hazırladığı bu kampanya oldukça fazla ilgi çekecek olan GSM operatörü, genç abonelerini arttırmaya yönelik bu adımları ile müşteri sayısında gözle görülür bir artış yaşanıyor.

Türkiye’ de GSM alanında daha yeni bir başlangıca sahip olan firma, genellikle müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik birçok güzel fırsat düzenliyor ve bu fırsatlar sayesinde hem mevcut abonelerini elinde tutmuş oluyor hem de her geçen gün yeni aboneler kazanıyor. Bu hamleleri ile rakiplerine kendini göstermeye başladı. Genç müşterilerine yönelik bu kampanyaları ile oldukça ilgi topladı ve bu fırsatların devamının geleceği oldukça açık şekilde gözüküyor.

Selfy Bedava İnternet

Selfy Bol İnternetli geceler ile sizde hızlı ve sınırsız internetin keyfini sürebilirsiniz. Sizde Selfy’li iseniz ve kampanyanın geçeli olduğu tarifelerde iseniz her gece 00.00 ile 06.00 arasında ücretsiz şekilde internet kullanımından faydalanabilirsiniz. Sizde bu fırsatlarla dolu dünyaya hemen katılarak, bu güzel ve birbirinden cazip fırsatlardan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Sizde bu güzel fırsat ile beraber ay sonuna kadar internetimi nasıl yetiştireceğim derdinden bir nebze olsun kurtulacak ve geceleri internetinizi istediğiniz gibi kullanabilmenin tadını çıkartabileceksiniz.

Selfy Bol İnternetli Geceler’e Nasıl Katılırım?

Bu içerikten faydalanmaya başlayabilmek için 4545’e “ GECE NET ” yazıp ücretsiz kısa mesaj atarak, sizde bu fırsatlar dünyasına katılabilirsiniz.

Selfy Tarife İçeriği Nedir?

Bu fırsattan faydalanmaya başladığınız takdirde gece 00.00 ile 06.00 saatleri arasında internet kullanımı gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizden eksilme olmaz ve herhangi bir ücret ödemeniz gerekmeden ücretsiz şekilde internet kullanımı gerçekleştirebilirsiniz.

Selfy Gece interneti

Daha önce paylaştığımız Selfy Mor Small paketinede bakmanı tavsiye ederiz.

Bol İnternetli Geceler Katılım Şartları Nelerdir?

Öncelikli olarak Selfy’ li olmanız gerekmektedir ve geçerli olduğu tarifeleri kullanmanız gerekmektedir. Eğer Selfy’li değil iseniz 7-25 yaş aralığında olduğunuz takdirde hemen sizde başvuru yapıp katılabilirsiniz.

Bol ve Hızlı 3GB, Bol ve Hızlı 5GB, Bol ve Hızlı 7GB, Süper 500 4GB, Süper 750 2 GB, Yeni Yıl 2GB, Yeni Yıl 4GB, Yeni Yıl 6GB, Yeni Yıl 8GB, Yeni Yıl 10GB, Fırsat 8GB tarifelerinden birini kullanıyorsanız katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Diğer Paket Detayları

31.12.2017 tarihine kadar geçerlidir.
Bu fırsattan faydalanmaya başladığınız zaman otomatik olarak 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlarsınız.
Kalan kullanım haklarınızı öğrenmek için “KALAN” yazıp 5555’ e SMS göndermeniz yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir