, ,

Profesyonel 4GB İnternet Paketi – Türk Telekom

Kimler 4GB internet paketine sahip olmak istemez ki? Bunu düşünen dev firma sizler için oldukça cazip bir kampanya hazırlamış, bakmanızı tavsiye ederiz!

Profesyonel 4GB Tarifesi

Türk Telekom Profesyonel tarifeleri ile birçok kişinin ilgisini çekmeye devam ediyor. Abonelerine sunduğu bu cazip teklifli kampanya ile birçok kişinin takdirini ve sevgisini kazanan yeni GSM firması başarısı ile adından söz ettirmeye başladı. Bu fırsatlar ile dolu kampanyalar ile internet kullanım hakkı yönü ile daha zengin bir tarifeye sahip olacaklar.

Profesyonel 4GB

Profesyonel 4 GB ile sizde ay sonunu dert etmek zorunda kalmadan dakikalarınızı, internetinizi ve SMS’lerinizi rahat rahat kullanmanın keyfini çıkartabileceksiniz. Uygun fiyatı, bol içeriği ve size özel cazip teklifleri ile sizi bekleyen bu paketi kaçırmadan hemen katılın.

İhtiyaçlarınızı karşılayacak olan faturalı tarifeyi seçip, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Profesyonel 4 GB‘a Nasıl Katılabilirim?

Müşteri hizmetlerine telefon edip bu pakete katılmak istediğinizi belirtip geçiş yapabilirsiniz.”PROF 4GB” yazıp 5555’e kısa mesaj göndererek de katılım işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Türk Telekom mağazalarına gelerek başvuruda bulunarak da Profesyonel 4 GB’ye katılabilir ve fırsatlarından faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Herhangi bir aranan koşul bulunmamaktadır. Faturalı hat müşterisi olmak isteyen tüm kişiler katılabilir.

Profesyonel 2 GB İçeriğinde Neler Var?

 4 GB internet kullanım hakkı, her yöne 1000 dakika ve her yöne 1000 SMS kullanım hakkı sunulmaktadır. Bu içeriğe aylık yalnızca 49 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. 12 aylık kontrat yaptığınız takdirde indirimli olarak faydalanırsınız. Fakat kontrat yapmaz iseniz ödemeniz gereken tutar 49 TL’dir.

Nasıl İptal Edebilirim?

Müşteri hizmetlerine telefon ile bağlanıp iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Türk Telekom mağazalarına gidip birebir başvuruda bulunarak da çıkış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Taahhüt bitiminden önce ayrıldığınız takdirde cayma bedeli ödemeniz gerekir.

Esaslar

Paket Kalan

Paket içeriğiniz bittiği zaman kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

12 aylık kontrat süreniz dolduğu zaman ödemeniz gereken tutar 59 TL olur.

Kalan kullanım haklarınız öğrenmek için mobil uygulamayı ziyaret edebilir veya müşteri hizmetlerine telefon edip kullanım haklarınız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kalan kullanım haklarınızı öğrenmek için, dakika için “SES” mesaj hakları için “SMS” ve mobil internet için “INTERNET” yazıp 5555’e kısa mesaj atarak öğrenebilirsiniz.

Bir önce ki yazımız olan Profesyonel 2GB tarifesi detaylarını içeren konumuza bakmak ister miydin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir