,

Prime 10 GB Paketi – Türk Telekom

Türk Telekom Prime 10 GB Tarifesi ile sizde hemen 10GB internet paketi sahibi olabilirsiniz. Tek yapmanız bu detaylı anlatım konumuzu okumak.

Türk Telekom Prime 10 GB

Türk Telekom Türkiye’ de yeni bir GSM operatörü olmasına karşın, oldukça fazla ilgi görüyor. Gerek düzenlendiği kampanyalar, gerek abonelerine ve ihtiyaçlarına gösterdiği önem gerekse de çekim kalitesi ile birçok konuda Türkiye’ de ki mobil kullanıcıların dikkatini çekiyor.

Kullanıcılarının ihtiyaçlarına yönelik düzenlediği kampanyalar ile de birçok mobil hat kullanıcısının yüzünü güldürdü. Bu tarifeler genellikle dakika, internet ve SMS yönü ile oldukça zengin oluyor. Bu sayede yakınlarınızla rahat rahat konuşup, mesajlaşabilirsiniz ve hatta hızlı ve kaliteli bir internet deneyimi yaşarsınız.

Prime 10 GB ile limitsize yakın bir internet kullanım deneyimi yaşabilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınızı rahatça karşılayabileceğiniz bu pakete oldukça ekonomik bir fiyata sahip olabilirsiniz.  Bu fırsatlarla dolu paket ile birlikte sizde ay sonunu dert etmeden dakikalarınızı kullanabilecek,  yakınlarınızla mesajlaşabilecek ve internet kullanmanın keyfini rahatça sürebileceksiniz.

Eğer sizde kendi ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir tarife arıyorsunuz, size uygun olan tarifeyi buldunuz. Hemen sizde bu fırsatlarla dolu dünyaya katılın.

PRIME 10 GB‘a Nasıl Katılabilirim?

5555’e “ PRIME 10 GB ” yazıp ücretsiz kısa mesaj göndererek, Müşteri Hizmetlerini arayıp başvuruda bulunarak veya Türk Telekom mağazalarına gidip başvuru yaparak sizde bu fırsatlarla dolu dünyaya katılabilirsiniz.

Prime 10 Katılım Şartları Nelerdir?

Bu fırsattan faydalanmak için herhangi bir katılım şartı bulunmamaktadır.

PRIME 10 GB İçeriğinde Neler Var?

Prime 10GB İçeriği

Bu fırsatlarla dolu  içeriğinde 10 GB internet, her yöne 1000 dakika ve her yöne 1000 SMS 12 aylık sözünüze sadece 59 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Kontrat yapmaz iseniz ödemeniz gereken tutar 79 TL olur.

Nasıl İptal Edebilirim?

Müşteri hizmetlerine telefon ederek ya da Türk Telekom mağazalarını ziyaret ederek çıkış işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

PRIME 10 GB Hakkında Detaylar

Türk Telekom Prime 10GB Paketi

Kullanım haklarınız bittiği zaman SMS ile bilgilendirilirsiniz.

Borç bilginizi öğrenmek için ise “GUNCEL” yazıp 5555’ e kısa mesaj göndererek fatura bilginizi öğrenebilirsiniz.
Borç bilginizi öğrenmek için attığınız ilk iki kısa mesaj ücretlidir. Sonrakiler de herhangi bir ücret talep edilmez.
12 kontrat yaparsanız bu fırsattan indirimli olarak faydalanırsınız. Fakat bu süre dolduğu taahhüdünüz bittiği takdirde, standart ücret üzerinden ücretlendirilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir