,

Platinum Mega 10 GB Turkcell Bedava internet Paketi

Turkcell bedava internet ile sizde 10 GB’ı ister evden ister cepten harcayın gönül rahatlığıyla hediye ücretsiz erişim sahibi olun.

Platinum Mega 10 GB Bedava internet

Turkcell düzenlendiği kampanyalar ile Türkiye’de ki birçok mobil hat kullanıcısının ilgisini çekiyor ve onların ihtiyaçlarına verdiği önemi kanıtlıyor. Müşterilerine gösterdiği bu önem ve onların istek, ihtiyaçlarına yönelik gösterdiği muntazam ilgi bu durumu kanıtlar nitelikte. Türkiye genelinde birçok abonesi olan dev GSM operatörü, bu kadar fazla abone sayısına rağmen gene de onlarla tek tek ilgilenip, ayrıcalıklı olduklarını hissettirmeye devam ediyor.

Platinum Mega 10 GB tarifesi ile birçok mobil hat kullanıcısının ihtiyaçlarını karşılayan olan GSM firması, bu hamlesi ile müşterilerinin hem yüzünü güldürdü hemde cebini hafifletti.

Bu bol içerikli ve ekonomik fiyatlı fırsat ile beraber, sizde artık arkadaşlarınızla, akrabalarınızla rahat rahat konuşup, mesajlaşabilecek ve hatta bunun üstüne 4.5G hızında sınırları olmayan bir internet deneyimi yaşayacaksınız. Tüm bunları yaparken de astronomik tutarlar ödemek zorunda kalmayacaksınız ve ay sonunu dert etmek zorunda da hissetmeyeceksiniz.

Platinum Mega 10 GB ile sizde bu fırsatlarla ve cazip teklifler dolu dünyaya katılın, rahat bir şekilde telefonunuzu kullanmanın deneyimini yaşayın. Bu sizi kesmezse Turkcell bedava internet kategorimize de gözatabilirsiniz.

Platinum Mega 10GB internet

Platinum Mega 10 GB Nasıl Katılabilirim?

“PLATINUM MEGA 10GB” yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj atarak sizde bu fırsattan hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz ya da Turkcell çağrı merkezlerini ziyaret edip veya müşteri hizmetlerine telefon edip de geçiş işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

Nasıl İptal Edebilirim?

2222’ye  “IPTAL PLATINUM MEGA 10GB” yazıp mesaj atmanız iptal işlemlerinizin başlaması için yeterli olacaktır ve gelen onay mesajın ardından iptal işleminiz gerçekleştirilir.

İçeriği Nedir?

Platinum Mega 10 GB

Her yöne 2000 dakika, Turkcell’liler ile ve şebeke içi sınırsız konuşma, her yöne 1000 SMS ve 10 GB internet kullanım hakkı hattınıza tanımlanır. Bu içeriği kullanmak için ödemeniz gereken tutar 12 aylık sözünüze sadece 89 TL’dir. Kontrat yapmadığınız takdirde ise 99 TL ücret talep edilir.

Kalan Kullanım Haklarımı Nasıl Öğrenebilirim?

Kalan kullanım hakkınızı öğrenmek için   “KALAN“ yazıp 2222’ye kısa mesaj göndererek kalan kullanım tutarlarınız hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Herhangi bir katılım şartı yoktur.

Turbo Akıllı Devreden Hakkında Detaylar

2 Temmuz 2017 tarihine kadar katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz.
30 gün boyunca kullanılmayan haklar gelecek aylara devredilir.
Tarife içeriğinizi bitirdiğiniz zaman kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir