,

Mor Medium – Türk Telekom 4 GB İnternet Paketi

Türk Telekom 4 GB bedava internet ile sizde hemen limitleri zorlayın, bende buradayım deyin. Mor Medium Yani “M” ile fırsatları yakalayın.

Mor Medium Tarifesi 4 GB

Türkiye’nin en yeni GSM firmalarında olan Türk Telekom sektördeki ağırlığını arttırmak için birçok hamle yapıyor. Bu hamlelerinin çoğunda da başarılı olan GSM firması, kalıcılığını ve başarısını günden güne kanıtlıyor. Bu alanda birçok yenilik yapan firma iletişim ve teknoloji alanındaki yeniliklere açık tutumu ile de birçok kullanıcının takdirini kazanıyor.

Ayrıca düzenlendiği zengin içerikli tarifeler ile de birçok mobil kullanıcının dikkatini çeken operatör firması gün geçtikçe abone sayısını arttırıyor. Yaptığı başarılı atılımlarının sonucunu alan firma bu alandaki başarısını herkese kanıtlıyor ve rakiplerini kara kara düşündürtüyor.

Mor Medium ile birçok abone artık aradığı nitelikteki tarifeyi bulmuş oluyor. Hem konuşma hakkı hem kısa mesaj hakkı hemde internet kullanımı ile dikkatleri  üzerine çeken bu cazip fırsat şimdiden birçok kullanıcının ilk tercihi olmaya başladı. Zengin içeriği ile olduğu kadar uygun fiyatı ile de oldukça cazip olan bu tekliften faydalanmaya başlamak için geç kalmadan hemen sizde katılın ve bu bol içerikli kampanyanın keyfini çıkartmaya başlayın.

Türk Telekom Mor Medium

Mor Medium’a Nasıl Katılabilirim?

Faturalı hat müşterisi iseniz “Mor M 4 GB” yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndererek katılım sağlayabilirsiniz. Size en yakın Türk Telekom mağaza ve bayilerini ziyaret ederek ya müşteri hizmetlerine telefon edip başvuruda bulunarak sizde bu fırsattan faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Faturalı hat müşteri olmak isteyen tüm kullanıcılar katılabilir. Herhangi bir katılım şartı bulunmamaktadır. Eğer ilginizi çekerse Mor Small yazısına da gözatabilirsiniz.

İçeriğinde Neler Var?

4 GB İnternet İçeriği

Her yöne 750 dakika, her yöne 5000 SMS ve 4 GB internete 12 aylık sözünüze aylık 50 TL ödeyerek sahip olabilir ve bu bol içeriğin keyfini çıkartabilirsiniz.

Eğer taahhüt yapmaz iseniz ödemeniz gereken tutar 60 TL’dir.

Nasıl İptal Edebilirim?

İnternet üzerinden, Türk Telekom mağazalarını ziyaret ederek ya da müşteri hizmetlerine telefon edip onların aracılığı ile iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylandırma Kısmı

Hattınıza bir ay süresince kullanmanız için tanımlanan haklardan kullanılmayanlar gelecek aylara devredilmez.

Tarifenizdeki kullanım hakkınız bittiği zaman kısa mesaj yolu ile bilgilendilirilirsiniz.
Kalan kullanım haklarınızı internet üzerinden ya da müşteri hizmetleri aracılığı ile öğrenebilirsiniz.
Paketinizin içeriğini bitirdiğiniz takdirde SMS ile bilgilendirilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir