,

Mayıs Ayı Turkcell Özür ve Telafi Haftalık 1 GB Bedava İnternet Paketi

Turkcell 4 Mayıs’ta yaşanan kesinti ve bağlantı kopması sonucu özür niyetiyle telafi olarak 1 GB bedava hediye internet dağıtıyor. Nasıl alabilirim diyorsanız buyrun.

Mayıs Ayı Turkcell Özür ve Telafi Haftalık 1 GB Bedava İnternet Paketi

Ülkemizin önde gelen GSM operatörlerinden olan Turkcell, 4 Mayıs 2017 tarihi ile 2-3 saatlik bir internet kesintisi yaşadı. Bu süre zarfında kullanıcı aboneler internete hiçbir şekild erişemedi. Altyapı kaynaklı olduğu tahmin edilen sorun halloldu fakat aboneler sosyal medya da özür ve telafi amacıyla 1 GB bedava internet istediklerini dile getirdi. Bunun üzerine Turkcell’de Twitter üzerinden anket düzenledi ve şu anda oylama devam ediyor.

Sizde ankete katılabilir ve sonucun değişmesinde rol oynayabilirsiniz arkadaşlar.

Turkcell Mayıs 1 GB Bedava internet

1 GB hediye internetimi nasıl alırım diyecek olursanız öyle tahmin ediyoruz ki tüm abonelere otomatik olarak tanımlanacaktır ve kullanıma açılınca bilgilendirici mesaj gelecektir.

Problem ile ilgili yapılan açıklama;

 

Geçici bir bağlantı sorunu olduğunun altı çizilmiş ve sonuca kavuşulmuştur.

Turkcell 1 GB Hediye İnternetim Gelmedi, Ne Yapmalıyım?

Eğer bedava internetiniz gelmezse öncelikle sabırlı olun. Yoğunluktan dolayı gecikme olabilir. Baktınız olmayacak 532 numaralı müşteri hizmetleri numarasını arayıp detaylı bir destek alabilirsiniz. Hediyem ne zaman gelir diye düşünmeyin, elbet gün içinde gelecektir.

Turkcell 5 Mayıs 1 GB Hediye İnternet Nasıl Yapılır?

Hiç birşey yapmanız gerekmez, çünkü sistem otomatik olarak tüm kullanıcılara hediye gönderimi yapacaktır. Size düşen tek şey sırada olduğunuzun ve hediyenizin geleceğinin farkında olmak. Eğer daha fazla hediye isterseniz Turkcell bedava internet konusuna şiddetle bakmanızı tavsiye ederim. Ayrıca diğer kampanyalar içinde yine sitemiz üzerinden bir çok alternatif bulabilir, 100 SMS veya 100 dakika için arama yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir