,

Kontrol Plus Kampanyası – Turkcell

Limiti aşmayan, internet bitince kullanımı kesen paket ile henüz tanışmadınız mı? Kontrol Plus paketi o zaman sizi bekliyor.

Turkcell Kontrol Plus Kampanyası

Turkcell yeni kontrollü duran ve aşma problemi ile karşılaşılmayan paketleri ile birçok mobil kullanıcının yüzünü güldürdü. Bu fırsatlar sayesinde tarifenin içeriği bittiği takdirde duruyor ve faturanıza herhangi bir ek tutar ödemek zorunda kalmamanıza yardımcı oluyor.

Türkiye’ nin en çok tercih edilen GSM operatörü bu hamlesi ile rakiplerini kıskandırıp, abonelerinin takdirini kazandı. Birçok mobil kullanıcının kullanmak istediği ve kullanmaya başladığı bu tarife ile birlikte zengin içerikler ile dolu bir tarife içeriğine sahip olacaksınız. Aynı zaman tüm bunlara sahip olurken paket aşım bedelleri ile uğraşmak zorunda kalmayacak ve gönül rahatlığı ile dakikalarınızı, SMS’lerinizi ve internet kullanım hakkınızı harcayabileceksiniz. (limiti aşmayan, internet bitince kullanımı kesen paket)

Kapsama alanı ve abonelerine gösterdiği muntazam ilgi, alaka ile dev GSM operatörü günden güne daha fazla tercih edilip, başarısını azımsanmayacak derece de arttırıyor.

Sizde Kontrol Plus’ a geçiş yaparak bu cazip fırsatlarla dolu tarifeye ve sürpriz fırsatlara sahip olun. Geç kalmadan sizde bu fırsatlar dünyasına katılın.

Kontrol Plus Kullanım İçeriği Nedir?

4 GB internet, her yöne 750 dakika ve her yöne 1000 SMS içeriğinde bulunuyor.
Bu zengin kullanım içeriğine oldukça uygun bir fiyata sahip olabilirsiniz. Kontrat yaptığınız takdirde 29 TL karşılığında faydalanmaya başlayabilirsiniz.

12 aylık kontrat yapmadığınız zaman ödemeniz gereken tutar 39 TL’dir.

Kontrol Plus’a Nasıl Geçiş Yapabilirim?

2222’ye “GEC KONTROL PLUS” yazıp ücretsiz kısa mesaj göndererek başvuruda bulunabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine telefon ederek veya Turkcell mağazalarına gidip başvuruda bulunarak da geçiş yapabilirsiniz.

Nasıl İptal Edebilirim?

“IPTAL KONTROL PLUS” yazıp 2222’ mesaj atarak çıkış talebinde bulunabilirsiniz.

Kalan kullanım Miktarı Nasıl Sorgulanır?

“KALAN“ yazıp 2200’ a mesaj göndererek kalan kullanım haklarınızı öğrenebilirsiniz. Hesabım uygulamasını ziyaret ederek de öğrenebilirsiniz.

Kontrol Plus’ ye Katılmak İçin Gerekli Koşullar Nelerdir?

Son 90 gün içinde hazır karttan faturalıya geçiş yapan aboneler faydalanabilir.

Diğer Detaylar

30 Nisan 2017 tarihine karşı geçerlidir.
Kullanmadığınız içerikler gelecek aylara devredilmez ve silinir.
Seçtiğiniz kampanya sizi tatmin etmediği takdirde cayma bedeli ödemeden paketinizi değiştirebilirsiniz.
İlk aya özel sadece faturanın yarısını ödersiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir