,

Kontrol Bedava internet Paketi – Turkcell

Turkcell bedava internet içeren diğer bir tarife ise tabiki kontrol paketleri oluyor. 2, 3 ve 4 GB gibi devasa paketler sizinle olsun.

Turkcell Kontrol İnternet Paketleri

Türkiye’nin telekomünikasyon sektörün lider konumda iletişim şirketi Turkcell abonelerinin ihtiyaç ve isteklerini ön planda tutarak hazırladığı cazip fırsatlı kampanyaları ile tüm dikkatleri üzerine çekiyor ve birçok mobil hat kullanıcısından olumlu tepki alıyor. Hazırladığı kampanyalarda mobil kullanıcıların ihtiyaçlarına dikkat edip onlara hem en işlevsel hem de en ekonomik paketleri sunmaya çalışan GSM firması bu yaklaşımı ile birçok kişinin takdirini kazanıyor ve bu durum dev firmaya artan abone sayısı olarak geri dönüş yapıyor. Bu başarılı atılımları ile sektördeki konumunu korumaya devam edip ve aynı zamanda zaman geçtikçe daha da arta bir başarı oranı ve büyüme hızına sahip olan firma göz doldurmaya devam ediyor.

Kontrol kampanyalarını hazır karttan faturalıya geçen müşterilerine özel olarak hazırlayarak, mobil kullanıcılarının hem ihtiyaçlarına hem de isteklerine yanıt vermeye çalışıyor. Bu fırsat ile beraber artık fatura aşım bedelleri ile uğraşmak zorunda kalmadan tarife içeriğinizi rahat rahat kullanabileceksiniz. Üstelik bu kampanyadan memnun kalmadığınız takdirde başka bir tarifeye geçebilirsiniz ve ilk 3 ay cayma bedeli ödemek zorunda olmadan. Sizde gelip bu cazip dünyaya hemen giriş yapın.

Turkcell Bedava internet Paketine Nasıl Katılabilirim?

Turkcell bedava internet için yine Turkcell bayilerini ziyaret ederek ya da SMS yolu ile katılmak için ise faturasız müşteriler Midi için “ GEC KONTROL MIDI” Plus için “GEC KONTROL PLUS” Ekstra için ise “GEC KONTROL EKSTRA” yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj atarak kısa süre içerisinde katılabilirler. Hesabım uygulaması üzerinden de bu pakete geçiş yapabilmeniz mümkündür.

Nasıl İptal Edebilirim?

0532 532 0000’a telefon edip müşteri hizmetleri aracılığı ile ya da web kanalı yolu ile iptal işlemlerinizi hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Son 90 gün içerisinde faturasızdan faturalıya geçen aboneler katılabilir.

İçeriği Nedir?

Midi

3GB Midi

12 aylık sözünüze 3 GB internet, her yöne 500 dakika 1000 SMS’i 24 TL ödeyerek satın alabilirsiniz.

Plus

Her yöne 750 dakika, 1000 SMS ve 4 GB’ye 12 aylık kontrat yaparak 29 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

Ekstra

Her yöne 750 dakika, 1000 SMS ve 5 GB’ye aylık sadece 34 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

Detaylar

31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir.
Hesabım uygulamasından ya da 2222’ye “KALAN” yazıp göndererek kalan kullanım haklarınızı öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir