,

İkinci Bahar Kampanyası – Vodafone

Vodafone’dan dikkat çeken bir tarife daha. 12 Ay taahhüt ver bu fırsatları kaçırma!

Vodafone İkinci Bahar Kampanyası

Vodafone toplumun her kesimine hitap eden tarifeleri ve fırsatları ile oldukça dikkat çekiyor. Türkiye’de her yaş aralığına uygun birbirinden cazip fırsatlar düzenleyen dünya standartlarındaki GSM operatörü günden güne abone sayısını arttırıyor ve kendini olan ilgiyi çoğaltıyor.

Türkiye’ nin en çok tercih edilen GSM firmalarından olan şirket İkinci Bahar  ile 55 yaş üstü abonelerine 4 farklı internet, konuşma ve mesajlaşma paketi seçenekleriyle cazip teklifler sunuyor. Eğer sizde dakika ağırlıklı bir fırsat istiyorsanız İkinci Bahar sizin için uygun içerikler içeriyor. Öncelikli olarak dakika ağırlık olan İkinci Bahar paketlerinde SMS ve internet kullanım hakları da bulunmaktadır. Sizde size uygun olan içerikli paketi seçip dakika, internet ve SMS’ lerinizin keyfini çıkartabilirsiniz.

Sizlere en uygun olanı  rahat bir şekilde seçebilmeniz için hazırladığımız bu yazımızda, kendinize en uygun ve ekonomik olan paketi seçip ay sonunu dert etmeden rahat rahat paket içeriğinizi harcayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken yazımızı okumaya devam etmek.

İkinci baharınızı sizde yaşamak istiyorsanız Vodafone’ nun yeni çıkan fırsatlarla dolu tarifeleri tam sizlere göre, sizde gelin bu avantajlar dolu kampanyalardan faydalanın.

Ayrıca bu cazip tarifelerde büyük yaşlı abonelere özel uygun fiyatlı paket seçenekleri bulunmaktadır.

Katılım Şartları Nelerdir?

Uygun Akıl Küpü tarifelerinden faydalanmış olan, faturasızdan faturalıya geçmiş olan, 30 gün içinde numara taşımı işlemi yapıp veya yeni hat alan 55 yaş ve üstü aboneler yararlanabilir.

Nasıl İkinci Bahar’lı olunur?

Bu kampanyaya katılmak için Vodafone mağazalarına gidip kimliğinizle başvuru yapmanız gerekmektedir. Vodafone’ a telefon edip sesli onay ile de bu fırsatlarla dolu tarifeye geçiş yapabilirsiniz. 12 aylık taahhütname yaptığınızda ise indirimli şekilde bu tarifeden faydalanabilirsiniz.

Eğer mesaj göndererek katılmak istiyorsanız, yapmanız gerekenler; 7000’e “IKINCI BAHAR” yazıp ücretsiz SMS göndermek ve sizde bu fırsat dan yararlanabilirsiniz.

İkinci seçenek için ise 7000’ e “IKINCI BAHAR DURAN” yazıp gönderebilirsiniz.

Kampanya Hakkında Açıklamalar

Kalan kullanım haklarınız bittiğinde SMS ile bilgilendirilirsiniz.
İkinci Bahar’ a geçtiğiniz zaman 12 aylık dönem boyunca indirimli olarak faturanızı ödersiniz.
Kullanım haklarını öğrenmek için  Yanımda uygulamasını ziyaret edebilirsiniz.

Diğer tüm detayları öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir