,

Güvenli Depo ile Vodafone 1 GB Bedava internet

Vodafone 1 GB hediye internet ile sizde Güvenli Depo uygulamasını hemen kullanmaya başlayın, bedava internet hazzını doruklarda yaşayın.

Güvenli Depo 1 GB Bedava internet Vodafone

Dünya genelinde mobil komünikasyon alanında üne sahip operatör olan Vodafone abone kullanıcılarının hayatlarını kolaylaştırmaya devam ediyor. Türkiye’de GSM pazarına adım attığı andan itibaren fark yaratmaya başlayan firma müşteri istekleri üzerine yoğunlaşarak kendi önemini hissettiriyor. Teknolojik gelişmelerin getirdiği sorunlara da çözüm üretip kullanıcılarına kolaylık sağlamayı amaç edinerek müşteri odaklı yaklaşımını sürdürüyor.

Dünya genelinde bu kadar aboneye sahip olmasını sağlayan faktörlerden biri de sorunlara cevap oluşturabilmesi diyebiliriz. Bu tarz yenilikçi fırsatlara devam etmesi abone mobil kullanıcıları için büyük avantaj oluşturuyor. Vodafone bedava internet paketi için mesela hangi konumuzu ziyaret edeceğinizi nasıl biliyorsanız, buda yazıda öyle olmalı istiyoruz.

Vodafone Güvenli Depo

Güvenli Depo 1 GB bedava internet ile cihazınızdaki tüm fotoğraflarınız, videolarınız, mesajlarınız, müzikleriniz ve rehberiniz yedeklenir. Eğer telefonunuzun başına bir şey gelirse yedeklediğiniz dosyalara diğer aygıtlarınızdan ulaşabilirsiniz. Otomatik yedekleme ile tim yeni videolarınız, fotoğraflarınız ve yeni kaydettiğiniz insanlar Güvenli Depoya otomatik bir şekilde yüklenir. Güvenli Depoyu iptal etmek isterseniz online “Self Servis” üzerinden aboneliğinizi kolay bir şekilde sonlandırabilirsiniz.

Vodafone 1 GB Hediye İnternetten Kimler Yararlanabilir?

Tüm Vodafone abone mobil operatör kullanıcıları 1 GB’lik depolama alanından ücretsiz bir şekilde fayda sağlayabilirler. Yapmanız gereken uygulamayı telefona indirmeniz sonra online self servis şifresi ile giriş yapmanız. Saklama alanını genişletmek istiyorsanız ücret ödeyerek 100 GB veya 1 TB’lık alana sahip olabilirsiniz. 100 GB için aylık 4,9 TL; 1 TB için aylık 9,9 TL ödeyerek bahsettiğimiz saklama alanlarına sahip olabilirsiniz. “Güvenli Depo” uygulaması içerisinde paketinizi istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Güvenli Depo 1GB internet

Bu Hediye ile Neler Yapabilirim?

Ne kadar dosya saklayabilirim diyorsanız 1 GB için 500 fotoğraf, 300 müzik dosyası, 50 video; 100 GB için 50000 fotoğraf, 30000 müzik dosyası, 5000 video; 1 TB için 5000000 fotoğraf, 3000000 ses dosyası, 500000 video saklayabilirsiniz.

Güvenli depo özellikleri arasında otomatik yedekleme, dosya yönetimi, bütün cihazlardan erişebilme imkânı, bilgisayardan erişim, bilgisayarınızdan dosya yedekleme vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir