,

GNÇ Süper Paketi – Turkcell

Gençlerin abonesi olduğu GNÇ ailesi günden güne popülaritesini artırıyor. Yeni tarife olan GNÇ Süper Paketi bunlardan sadece bir tanesi.

GNÇ Süper Paketi – Yeni Müşterilere Özel

Türkiye’ nin en çok kullanılan ve tercih edilen GSM operatörü olan Turkcell, bu kadar ilgi görmesine rağmen asla durmayan bir firma, her gün yeni aboneler kazanmak için uğraşıyor. Kendine olan ilgiyi arttırmak için yeni abonelere özel birbirinden güzel içerikli tarifeler ve fırsatlar sunuyor. Zengin içeriği ile dikkat çeken bu paketler Türkiye’ de ki birçok abonenin aklını çelmiş gibi gözüküyor.

Özellikle gençlere yönelik kampanyalar düzenleyen dev firma, yeni katılan Turkcell’ li genç müşterilere özel birbirinden cazip fırsatlar sunuyor. Sunduğu bu fırsatlar ile dolu içerikler ise genç abonelerinin yüzünü oldukça güldürüyor.

Eğer sizde 25 yaşında altında ve GNÇ’li iseniz hemen size özel, ihtiyaçlarınıza yönelik hazırlanmış bu fırsatlar dolu tarifelerden hemen size uygun olanı seçip, bu cazip dünyaya katılın. Turkcell bedava internet paketi yazımıza da bakarsanız eğer kendiniz için faydalı bir adım atmış olursunuz. Zira en güncel konulara değindik.

Turkcell GNÇ Süper Paket İçeriği Neler?

Her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS ve 10 GB internete 12 aylık sözünüze sadece 49 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. 10 GB internetin 5 GB ‘ı 00.00 ile 06.00 saatleri arasında kullanım için hattınıza tanımlanır. Tüm bu dolu içeriğe ek olarak BiP uygulamasında kullanılmak üzere 5 GB internet, Turkcell TV+ de kullanılmak üzere de 5 GB internet, Fizy uygulamasında sınırsız kullanım ve lifebox’ ta 5 GB kullanım hakkına ek olarak 500 GB saklama alanı hattınıza tanımlanır.
Bu fırsatlarla dolu kampanyaya hemen sizde katılın.

Taahhüt yapmadığınız takdirde ödemeniz gereken tutar 59 TL olur.

GNÇ Süper Paketi

Nasıl Geçiş Yapabilirim?

2222’ye “GNC SUPER” yazıp ücretsiz kısa mesaj göndererek başvuruda bulunabilirsiniz.İnternet üzerinden başvuru da bulunarak ya da Turkcell mağazalarından birebir başvuru da bulunarak katılabilirsiniz.

Nasıl İptal Edebilirim?

“IPTAL GNC SUPER” yazıp 2222’ mesaj atarak iptal edebilirsiniz.

Kalan kullanım Miktarı Nasıl Sorgulanır?

Paketinizdeki kullanım içeriğinizi öğrenmek için “KALAN“ yazıp 2200’ a mesaj göndererek kalan kullanım haklarınız hakkında bilgi edinebilirsiniz veya müşteri hizmetlerine telefon ederek de öğrenebilirsiniz.

Katılmak İçin Gerekli Koşullar Nelerdir?

GNÇ’ li olmanız ve 25 yaşında altında olmanız şartı aranmaktadır.

Detaylar

30 Haziran 2017 tarihine kadar geçerlidir.
Kullanmadığınız kullanım hakları gelecek aylara devredilmez ve silinir.
Tarifenizin içeriği bittiği takdirde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir