,

GNÇ Full 8GB Tarifesi – Turkcell

25 Yaş ve altında ki Turkcelllileri ilgilendiren bu yazımızda tam 8GB internet paketinden söz ediyoruz!

GNÇ Full 8GB Tarifesi – Turkcell

GNC Full 8 GB ile internetin artıyor. 25 yaş ile altı olan gençler ile Bireysel Hazır Kartı bulunan Turkcell aboneleri bu fırsata dahil olabiliyor. Pakete başvuru için kısa mesaj atılır ancak bu mesajlar fiyatlandırılmaz.

GNÇ Full 8 GB Kampanyası için Turkcell aboneleri olan müşterilere bu paketin içinde 40 TL’ye karşılık; 30 gün süreyle yurtiçinde her yöne 750 dakika, toplam 8 GB(4 GB 22:00-06:00 saatleri arasında geçerlidir),her yöne 1000 kısa mesaj hakkı vardır. Konuşma süreleri içinde görüntülü görüşme ile konferans da bulunur.

GNC Hediye fırsatı ile 1 GB Hediye kapsamında bir seferde 30 TL yükleyenlere ayrıyeten 1 GB İnternet hediyesi bulunur.

Diğer İçerikler

5 GB BİP uygulaması sesli ve görüntülü konuşmalarda, 5 GB dergilik uygulama üyeliğinde ve son olarak Fizy uygulaması üyeliği sizi bekleyen diğer armağanlar diyebiliriz.

GNÇ Full 8 GB için ücret dakika fiyatlandırması her 60 saniyede, internet fiyatlandırması ise 100 kilobaytda bir yapılmaktadır. Fiyatlara KDV ile ÖİV dahil olur. Kullanılmayan internet, SMS ve dakikalar ilerleyen aylara devir edilmez. 5 GB İnternet Dergilik uygulamasında olan sınırlı hızda olur ve kota bitince hız, 1 kpbs’ye düşürülür. Dergilik kullanılırken aşım ücreti faturaya eklenmez.

BİP

BİP kullanımlarında müşterinin ekstra bir uygulaması yoksa, BİP kotası dolunca hızı 1 kpbs’ye indirilir dergilikte olduğu gibi bunda da aşım ücreti yansıtılmaz.

Fizy ve Sosyal Medya

Fizy kullanımında 3G ve 4.5 G data koşulları geçerlidir ve geçerliliği sadece yurtiçi ile sınırlıdır. Hat dahilinde fizy bulunuyorsa kampanya tanımlanır ve mobil internetten harcama yapmaz. Sadece Twitter ile Facebook’aa girilirken ve Google’da ücret eklenir.

30 günlük kullanım süresi veya kullanım hakları bitince müşteriler bunu yenilemezse ve kişinin başka bir tarifesi yoksa aramaları ve SMS’lerin tamamı kendi tarifeleri üzerinden fiyatlandırılır.

30 günlük kullanım süresi bitmeden kişinin kullanım hakları bittiyse 100 KB 2 kuruş olarak fiyatlandırılır. 30 günlük süre dolunca da Turkcellin kendi standart tarifesi üzerinden fiyatlandırılır.

Diğer GNÇ Paketleri;

GNÇ Full 2GB – Detaylı anlatım

GNÇ Full 4GB – Detaylı anlatım

GNÇ Full 6GB – Tüm İçerik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir