,

GNÇ Full 6 GB

Turkcell’in ayrıcalıklar ile dolu Dünya’sın da yeni bir pakete değiniyoruz. 6GB internet içeren süper bir tarife!

GNÇ Full 6 GB – Turkcell

GNÇ Full 6 GB Kampanyasından 25 yaş ve altında olan kişiler ile aynı zamanda “Bireysel Hazır Kartı” bulunan Turkcell aboneleri yararlanıyor.

Fırsat dahilinde Turkcelli müşterilere bu paketin içinde 35 TL karşılığı olarak yurt içinde 30 gün süre ile her yöne 750 dakika, her yöne 1000 kısa mesaj hakkı, 3GB’ı 22:00-06:00 gece saatlerinde geçerli olmak üzere toplam 6 GB internet kullanım hakkı bulunmaktadır. Ayrıyeten BİP uygulaması için sesli ve de görüntülü konuşmalarda kullanılabilecek 5 GB, Fizy üyeliği, Dergilik uygulamasında kullanabileceğiniz yine 5 GB internet paketi içeriyor.

Bu pakete başvurma sırasında istenilen kısa mesajlar ücretsizdir. Kullanıcılara gelen bilgi mesajıyla kullanım hakkı başlar. Kullanıcının BİP için başka bir data uygulaması bulunmuyorsa, BİP kotası dolunca hızı 1 kpbs’ye düşürülürse de sınır aşımı için ücret yansıtılmamaktadır.

Paketi Nasıl Aktif Ederim?

“GNC FULL 6GB” yazdıktan sonra ücretsiz olarak “2222”ye mesaj gönderiyoruz. Yeterli bakiyeniz varsa ve yaş kriteri sağlanıyorsa aktifleşme işlemi gerçekleşecektir.

İnternet erişiminde notebook, USB modem, Blackberry erişim noktası ve 3G netbook paket dahilinde olmaz. Ücretsiz dakikaları kullanırken ise görüntülü görüşme ile konferans yapma paketin içindedir. Hat dahilinde Fizy bulunuyorsa, kampanya tanımlı hale gelir, bu nedenle mobil internetten de harcamamış olur. Sadece Twitter, Facebook’a ya da Google için ücret yansıtılır.

GNÇ Full 6 GB kampanyasına dahil olmak isteyen tüm müşteriler 4.5 G hizmeti için de onay vermiş olur, abonelik başvurusu yapmış sayılır. 24 Ocak 2017 tarihinden sonra bu hizmeti Turkcell Bayi Nakit POS yoluyla alan müşterilere 1.5 TL eklenir.

Kullanım hakları tamamen kullanılırsa ya da 30 günlük süre dolmasından başlayarak aboneler bu hakkını yeniden başlatmazsa ayrıca başka tarifesi de yoksa aramalar ve SMS’ler ilgili tarifeden ücretlendirilir.

GNÇ Full 6 GB fırsatı, 10.10.2016 tarihinde Turkcell Bayilerinden ve Nakit POS yoluyla alımı başlamıştır.

Bu fırsat dahilinde ücretlendirme 60 saniyede bir, internet fiyatlandırması ise her 100 kilobaytta olmaktadır. KDV ile ÖİV fiyatların içindedir, ekstra ücret ödenmez. Aynı ay içinde kullanılmayan internet, SMS ve dakikalar gibi haklar diğer aya geçirilmez.

İlgini çekebilecek diğer GNÇ tarifeleri;

GNÇ Full 2GB – Detaylı anlatım

GNÇ Full 4GB – Detaylı anlatım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir