,

GNÇ Full 4GB Paketi – Turkcell

Genç kalanları değil, GNÇ olanları mutlu edecek bir paket daha. Bu tarife tam 4GB internet içeriyor.

GNÇ Full 4 GB Kampanyası

Kampanya kapsamında Turkcelli müşterilere bu pakete dahil olarak 30 TL karşılığı ve yurt içinde 30 gün süresi bulunan her yöne 750 dakika, her yöne 1.000 kısa mesaj hakkı, 2 GB’ı 22:00-06:00 saatleri arasında geçerli olmak üzere toplamda tam 4 GB internet paketi bulunmaktadır. 25 yaş ve altında olanlar, Bireysel Hazır Kartı bulunan Turkcell aboneleri 24 Ocak tarihinden itibaren yararlanabilir. Görüntülü görüşme ile konferans konuşma süresine dahildir.

Başvurunuzu gerçekleştirirken göndereceğiniz SMS ücretlendirilmez, bakiyenizden düşülmez. 30 günlük abonelik süresince 4 kere alınabilmektedir. Kullanım hakları kişiseldir 3. kişilere devredilemez. Tek seferde 30 TL yüklerseniz 1GB hediyesinide kazanabilirsiniz. Bunun yanı sıra BİP uygulamasında sesli ve görüntülü konuşmalarda kullanabileceğiniz 5 GB, Dergilik uygulaması üyeliğinde geçerli olacak 5 GB ve buraya üyelik ile Fizy üyeliği hediyedir.

Nasıl Abone Olurum?

“GNC FULL 4GB” yazdıktan sonra ücretsiz şekilde “2222”ye mesaj göndermeniz gerekiyor. Yaş olarak uygunsanız ve TL’niz var ise abone işlemi gerçekleşir.

Paket dahilinde ücret dakika periyodu 60 saniye, internet fiyatlandırma periyodu 100 kilobayt olmaktadır. Belirtilen fiyatlara KDV ile ÖİV dahil olmaktadır. Kullanılmayan internet, SMS ve dakikalar diğer aya devrolmaz.

Dergilik uygulamasında olan 5 İnternet sınırlı hızdadır ve kota bittikten sonra hız, 1 kpbs’ye düşürülür. Dergilik kullanımında aşım ücreti yansıtılmaz. BIP kullanımlarında müşterinin başka bir data uygulaması bulunmuyorsa, BİP kotası dolunca hızı 1KPBS’ye indirilir ancak aşım ücreti yansıtılmaz.

Bu kampanyaya katılmak isteyen bütün aboneler 4.5G hizmetinden yararlanmak için de onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Bu hizmeti Turkcell Bayi Nakit POS yoluyla alan müşterilerin bakiyelerine 1.5 TL eklenir. Web erişiminde Blackberry erişim noktası, notebook, USB modem ve 3G netbook paket kapsamında değildir.

Paket bitiminde yenileme işlemi yapmazsanız mevcut tarifenizin ücretlendirmesi uygulanır. Buna dikkat edin arkadaşlar. Genel fiyatlandırma 100KB/2krş olarak biliniyor ama bu değişiklik gösterebilir. Siz aboneliğiniz henüz bitmeden önce kontrol edin ve gerekli TL işlemlerini halledin ki zararlı çıkmayın.

Bir diğer paketimiz olan GNÇ Full 2GB makaleside ilgini çeker mi? Daha uygun fiyata daha azıyla yetinirim diyorsan tam sana göre!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir