,

GNÇ Full 2 GB Kampanyası – Turkcell

Turkcell’in popüler paketlerinden birisi olup gençlerin sıkça tercih ettiği tarife denilebilir. Şartlar ve içeriğe yazımızda yer verdik.

GNÇ Full 2 GB Kampanyası – Turkcell

Katılım Şartları ve İçerik

25 yaş ve altında olup Bireysel Hazır Kartı bulunan Turkcell aboneleri 24 Ocak 2017 tarihinden itibaren yararlanabilir. Başvuru yapılırken atılan kısa mesajlar bakiyeye yansıtılmaz.

Kampanya kapsamında Turkcell abonesi müşterileri için bu pakete dahil olarak 25 TL karşılığı ve yurt içinde 30 gün süresi bulunan her yöne 500 dakika(görüntülü görüşme ile konferans dahil), her yöne 1000 kısa mesaj hakkı, 1GB’ı 22:00-06:00 saatleri arasında geçerli olmak üzere toplamda 2 GB internet bulunmaktadır.

Detaylar

BİP uygulamasında hem sesli hem de görüntülü konuşmalarda kullanılabilecek 5, dergilik uygulama üyeliğinde geçerli olacak 5 ve buraya üyelik, Fizy’de şarkı eşliğinde video izlenilebilecek Fizy video müzik üyeliği dahildir.

Paket dahilinde ücret dakika periyodu 60 saniye, internet fiyatlandırma periyodu 100 kilobayt olmaktadır. Belirtilen fiyatlara KDV ile ÖİV dahil olmaktadır. Kullanılmayan internet, SMS ve dakikalar diğer aya devrolmaz. Dergilik uygulamasında olan 5  İnternet sınırlı hızdadır ve kota bittikten sonra hız, 1 KPBS’ye düşürülür. Dergilik kullanımında aşım ücreti yansıtılmaz.

Nasıl Katılırım?

“GNC FULL 2GB” yazarak ücretsiz olarak “2222”ye SMS göndererek kampanya abonesi olabilirsiniz. Yaşınız ve kriterleriniz (bakiyeniz varsa) aktivasyon hızla gerçekleşir.

Diğer Bilgiler

BİP kullanımlarında müşterinin başka bir data uygulaması bulunmuyorsa, BİP kotası dolunca hızı 1 kpbs’ye indirilir ancak aşım ücreti yansıtılmaz.

Fizy kullanımında 3G ve 4.5 G data şartları geçerlidir ve yalnızca yurtiçindeki kullanımlarda geçerlidir. Hattınızda fizy varsa kampanya tanımlanır ve mobil internetten harcamaz. Yalnızca Twitter ve Facebook’a girilirken ya da Google için ücret yansıtılır.

Dakikalar SMS’ler ve internet tamamen kullanılıp bitirildikten sonra veya 30 günlük süre dolmasından itibaren aboneler bunu yenilemezse ve başka bir tarifesi bulunmuyorsa abonelerin aramaları ve SMS’leri tarifeleri üzerinden fiyatlandırılır.

30 günlük süre bitmeden abonelerin paketi yenilenmediyse 100 KB 2 kuruş olarak fiyatlandırılır. 30 günlük süre dolduktan sonra ise standart tarife üzerinden fiyatlandırılır.

Bu kampanyaya katılmak isteyen bütün aboneler 4.5 G hizmetinden yararlanmak için de onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Bu hizmeti “Turkcell Bayi Nakit POS” ile alan müşterilerin bakiyelerine 1.5 TL eklenir.

*Web erişiminde Blackberry erişim noktası, notebook, USB modem ve 3G netbook paket kapsamında değildir.

Turkcell Sarı Kutu Kampanyaları yazımıza da gözatmak ister misiniz? Burada ki paketinize ek hediyeler kazanabilirsiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir