,

GNÇ Full 10 GB Tarife

GNÇ tarifeleri her geçen gün popülaritesini artırıyor. Sizde hemen bu kampanyadan faydalanmak ister misiniz?

GNÇ Full 10 GB Paketi

GNÇ Full 10 Kampanyasından 25 yaş ile altında olanlar ve Bireysel Hazır Kartı mevcut olan ve kullanan Turkcell aboneleri yararlanabilir. Turkcell abonesi olan müşterilere kampanya dahilinde bu paketin avantajlarını 45 TL karşılığında ve 30 gün süresi için yurtiçinde bulunan her yöne 1000 dakika(görüntülü görüşme ile konferans dahil), her yöne 1000 kısa mesaj hakkı(sms), 5 GB’I 22:00-06:00 saatleri arasında geçerli olmak üzere, toplam  olarak 10 GB internet olarak sıralayabiliriz.

“Turkcell Bayi Yoluyla” satın alınan paketler haricindeki paketin başka yerlerden satın alınması halinde üst üste alınamaz.

Sayılanlara ek olarak BIP uygulaması konuşmalarda kullanılabilecek 5 GB, dergilik uygulamasında geçerli olacak 5 GB ile buraya üyeliği, Fizy’de şarkıyla birlikte video izlenilebilecek fizy video müzik üyeliği kapsam dahilindedir.

GNÇ Full 10 GB kapsam dahilinde dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniye, internetin fiyatlandırma periyodu ise 100 kilobayttır. Fiyatlara KDV ile ÖİV eklenmez, içindedir. Eğer internet, SMS ve dakikalar bulunulan ayda bitirilemezse diğer aya devrolunmaz. 5 GB Dergilik uygulaması kotası olan internet sınırlı hızdadır ve kota bitince hızı 1 KPBS’ye indirilir. Dergilik için aşım ücreti oluşturulmaz.

Fizy kullanımında 3G ve 4.5G data koşulları geçerli olur ve sadece yurtiçi kullanımları için geçerlidir. Şayet hatta Fizy varsa kampanya tanımlanır ve mobil internetten kotanız azalmaz. Sadece Google, Twitter ve Facebook’a girilirken ücretlendirme yapılır.

Dakikalar SMS’ler gibi haklar bitirilirse ya da 30 günlük süre dolarsa, bundan sonra aboneler yenisini almaz ve bir başka tarife yoksa aramaları ve SMS’leri kendi tarifeleri üzerinden fiyatlandırılır.

Kişinin 30 günlük süresi bitmeden paketi yenilenmedi ise 100 KB başına 2 kuruş olarak ücret uygulanır. 30 günlük süre dolarsa, ve yenisi alınmazsa standart tarife ile fiyatlandırılır.

GNÇ Full 10 GB tarifesi kapsamındaki dakikalar, SMS’ler ve WEB kullanımı diğer paketlerde olduğu gibi kimseye hediye edilemez ve sadece kişinin kendisi kullanabilir.

Bu kampanya aboneleri 4.5 G hizmetine de onay vermiş olur ve Turkcell Bayi Nakit POS yoluyla alan müşterilere 1.5 TL bakiye gelir.

GNÇ Full 2GB – Detaylı anlatım

GNÇ Full 4GB – Detaylı anlatım

GNÇ Full 6GB – Tüm İçerik

GNÇ Full 8 GB – Görsel İçerik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir