, ,

GNÇ EKO Paketi – Yeni Müşterilere Özel

Yeni Turkcell’li olanlar resmen yaşadı! Bu süper GNÇ Eko paketi ile hemen 2 GB internete sahip olun, 10GB’da hediye kazanın!

GNÇ EKO Paketi

Türkiye’nin en çok genç abonesine sahip GSM operatörü çoğunlukla bu genç müşterilerine özel birbirinden cazip tarifeler hazırlıyor ve onların kullanımına sunuyor. Hazırladığı bu içerikler hem internet, hem SMS hemde konuşma yönü ile oldukça bol ve fiyatı ile de ekonomik olması ile dikkat çekiyor.

Abonelerine özel daha birçok avantajlarda dolu kampanya sunan dev firma, bu hamleleri ile birçok müşterisinin yüzünü güldürüp takdirini kazanıyor.

Sizde EKO paketi ile hızlı ve kaliteli internet kullanmanın keyfini sürebilirsiniz.  Hemde ay sonunu dert etmenize hiç gerek kalmadan internet kullanım hakkınızı rahatça harcayabileceksiniz.

Bu fırsatlarla dolu dünyaya hemen katılın ve size özel fırsatlardan hemen yararlanmaya başlayın.

GNÇ Eko Paketinde Neler Var?

GNÇ Eko Paketi

Her yöne 750 dakika, her yöne 1000 SMS ve 4 GB internete 12 aylık kontrat yaptığınız takdirde 29 TL ödeyerek bu içeriğe sahip olabilirsiniz. 4 GB internetin 1 GB’si 22.00 ile 06.00 saatleri arasında kullanım için hattınıza tanımlanır. Kalan 3 GB’ı istediğiniz zaman diliminde harcayabilirsiniz.

BiP uygulamasında kullanılmak üzere 5 GB internet, Turkcell TV+ de kullanılması için 5 GB internet, Fizy uygulamasında limitsiz internet kullanım  ve üyelik hakkı ve Lifebox’ta 5 GB kullanım hakkına sahip olursunuz. (Yani toplamda 10GB Turkcell bedava internet kazanmış olursunuz.)

GNÇ Eko’ya Nasıl Geçiş Yapabilirim?

2222’ye “GNC EKO” yazıp ücretsiz kısa mesaj atarak sizde hemen geçiş yapabilir ve bu fırsatlarla dolu dünyaya adım atarsınız. Turkcell mağazalarını ziyaret ederek veya müşteri hizmetlerine telefon ederek de işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Nasıl İptal Edebilirim?

İptal etmek için “IPTAL GNC EKO” yazıp 2222’ye kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.

Kalan kullanım Miktarı Nasıl Sorgulanır?

2200’a  “KALAN“ yazıp ücretsiz kısa mesaj göndererek kalan paket tutarınızı öğrenebilirsiniz. Hesabım uygulamasını ziyaret ederek veya müşteri hizmetlerine telefon ettiğiniz zamanda kalan kullanım miktarınız hakkında bilgi sahibi olursunuz.

Katılmak İçin Gerekli Koşullar Nelerdir?

Bu fırsattan faydalanabilmeniz için GNÇ’li olmanız şartı koşulmaktadır.

Detayları ile GNÇ Eko

Diğer Detaylar

30 Haziran 2017 tarihine kadar geçerlidir.
Kullanmadığınız tarife içerikleri bir sonraki aylara devredilmez ve silinir.
Tarifenizdeki kullanım haklarınızı bitirdiğiniz zaman SMS ile bilgilendirilirsiniz.
12 aylık taahhüt yapmadığınız zaman ödemeniz gereken tutar 39 TL olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir