,

Gel Dene Tarifeleri – Türk Telekom

Başka bir operatör kullanıyorsanız Türk Telekom sizin için bir fırsat sunuyor. Geçiş yapıp deneyin, hem cebiniz hem yüzünüz gülsün!

Gel Dene Tarifeleri

İletişim vazgeçemediğimiz, kusur ve hata kabul etmeyecek faktörlerin başında yer almaktadır. Hızınız, konuşma süresiniz, ulaşımınız operatörünüzün kabiliyetini, seviyesini sergilemektedir. Her kesime, her bütçeye, uygun kaliteden taviz vermeden istenileni sunmaya hazır olan Türk Telekom yepyeni içeriklerle ve sürprizler ile her zamanki gibi karşımızdadır.

Operatörle yeni tanıştıysanız, hangisi size uygun olduğu konusunda kararsız kalıyorsanız tam da size göre bir paket açılımı sunmaktadır. Gel dene tarifeleri kullandığınız hakları yükseltme hakkı da sunacaktır. Nasıl başlarsanız, aynı şekilde bitirme artık son olacak.

1 GB, 3 GB, 5 GB kullanımlarından hangisini seçmek isterseniz, hemen kullanımınıza açılacaktır. Seçeceğiniz tarife size hayatınızı kolaylaştırmada yardımcı olacaktır.

Numaranızı kaliteye taşımak isterseniz, yeni hat almak veya faturasız dan faturalı kullanıma geçmek istediğinizde “Gel Dene Tarifeleri’nden” yarar sağlayabilirsiniz. Gerekli olan tek şey tercih yapabilmektir.

Detaylar

1 GB internet kullanımlı olan servisler 12 fatura dönemi kalma sözü vererek, sahip olma hakkı sağlamaktadır. Artık konuşmalarınızı daha kısa tutmak zorunda kalmayacaksınız. 600 dakika ile görüşmelerinizi yapabileceksiniz. Sevdiklerinize yoğunluktan arayamadığınız da mesajla ulaşabileceksiniz, rehberinizdeki her kesimi kısada olsa mutlu etmek için çok sayıda sms hakkınız doğacaktır. 1.000 SMS ile sevdiklerinizi daha çok hatırlayacaksınız.

Güzel bir o kadar da mutlu olacağınız hakkı tan 12 fatura ödeme şartıyla sahip olabileceksiniz. Fiyat olarak cebinize yardım sağlayacak olan tarife 32 TL dir. Taahhütte bulunmadığınızda 42 TL olarak sunulur. Bayilere uğrayarak sahip olabileceksiniz veya 5555 göndereceğiniz sms ile geçiş işleminizin yapılmasını sağlayabilirsiniz. İçeriklerin bitiminde, aşılan limit için geçerli tutarları ödeyerek kullanabilirsiniz. Aşım ücretlerini kontrol altına almak isterseniz ilave sunumlardan yararlanabilirsiniz.*120# tuşlarını kullanarak ek paketler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Paket İçeriği

Paket içerik hizmetlerini kullandıkça sevecek, sevdikçe de daha çok kullanacaksınız, yetersiz kalacağınız da yardımınıza koşan sistem sizlere 3 GB internetli Gel Dene Tarifeleri ile hazır bulundurmaktadır. 50 tl tutar bedele eş değer olan servis, 1 yıl tam fatura görme taahhütü veren kullanıcıya 40 tl gibi bir fiyatla sunulmaktadır.

İndirim söz konusu olunca, bu pakette neler var diye düşünenler şaşkınlık içerisinde kalmaktadır. 3 GB gibi online internet hakkı sağlayarak, her yöne 750 dakika ile konuşmaların tadını almak isteyenleri de düşünmektedir. 1.000 mesaj hakkı tanıyan operatör, rehberlerde ki sevdiklerinizi düşünmenize imkan sağlamaktadır. Bayilere başvuru yaparak, yada telefonunuzdan “GELDENE 3GB” yazarak 5555’e gönderdikten sonra geçebileceksiniz.

Bu kadar da olmaz dedirten olayın adıdır 5 GB Gel Dene Tarifesi. Daha fazlasını isteyenleri düşünen şirket en iyisi için kalitesini içerikle buluşturuyor. 47 TL ödeyerek sahip olunan servis 12 ay sözünde durma taahhütü ile sabitlenmektedir. Cayma söz konusu olduğunda bedeli 57 TL’ye yükselmektedir. Doya doya internet için vazgeçilmez fırsat olmaktadır. Çevrim içi sürenizin uzayacaktır, dostlarınızla muhabbetleriniz artacaktır. 1000 dk ile her zaman ulaşım, her an iletişim halinde kalacaksınız. 1000 sms faydanızla dakikalarınızı destekleyeceksiniz. Telefonunuzun 5555 kısa mesaj bölümüne belirteceğiniz ibare ile geçebilir veya abonelik için çalışanlarımızın yanına uğrayabilirsiniz.

Bunların herhangi birine kaydını yaptıranlar, numara taşıma, faturasızdan faturalıya geçiş yoluyla veya yeni hat alarak gelenler, geçişlerinin 90 günlük süresi içerisinde diğer Gel Dene Tarifelerine geçişlerini değiştirme hakları bulunmakta hangisi tercih ederlerse o bedel üzerinden faturalanmaktadırlar.

Kalan haklar her zaman sorgulanabilecektir. Dakika ve yazışma için son 6 saatlik bildiri, dış dünyayla bağlantısını son 12 saatlik durumundan haberdar olunacaktır. Ay sonundaki haklar diğer ayda baştan alınacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir