,

Galaxy 1500 ile 2GB Türk Telekom Bedava internet

Galaxy 1500 tarifesi ve paketi ile sizde hemen 2 GB internet, her yöne 1500 dakika ve SMS ile neredeyse bedava fiyata sahip olun.

Türk Telekom Galaxy 1500 – 2GB Bedava internet

Müşterilerine gösterdiği ilgi ve önem ile daha şimdiden Türkiye’de ki birçok mobil kullanıcının ilgisini çeken ve onlara sunduğu cazip teklifler ile de akıllarını çelen yeni GSM operatörü sektördeki bilinirliğini ve kalıcılığını arttırmak için birçok cazip fırsatlarla dolu kampanya düzenliyor ve birçok mobil kullanıcının takdirini kazanıyor. Bu başarılı atılımları ile GSM alanındaki başarısını ve azmini gözler önüne seren Türk Telekom daha uzun yıllar hayatımızda olacakmış gibi gözüküyor.

Galaxy 1500 tarifesi ile aradığınız tarifeye kavuşacaksınız.  Bol dakika, SMS ve internet kullanım hakkı yönü ile dikkat çeken bu fırsat, daha şimdiden birçok abonenin favorileri arasına girmiş gibi gözüküyor.

Türk Telekom 2 GB Bedava

Sizde bu fırsat ile beraber kullanım haklarınızı ay sonunu dert etmek zorunda kalmadan gönül rahatlığı ile harcayabileceksiniz. Sevdikleriniz ile kendinizi sınırlandırmak zorunda kalmadan rahatça konuşup ve mesajlaşabileceğiniz tarifeye geçerek, sizde kendinizi ayrıcalıklı hissedebilirsiniz.

Sizde gelin ve bu fırsata katılın ve size özel tekliflerin keyfini çıkartın. Bedava internet paketi gibi seçenekler ile de hızlıca refaha erişin, videoları donmadan sıkılmadan izleyin.

Galaxy 1500’e Nasıl Katılabilirim?

Türk Telekom mağaza ve bayilerini ziyaret edip oradan birebir başvuruda bulunarak, İnternet üzerinden tarife değişikliği yaparak ya da müşteri hizmetleri aracılığı ile talepte bulunarak sizde katılımınızı sağlayabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Sizden sağlamanız istenen herhangi bir şart beklenmemektedir. İsteyen herkes katılım sağlayabilir.

İçeriğinde Neler Var?

Galaxy 1500 Türk Telekom

Galaxy 1500

Her yöne 1500 dakika, her yöne 1500 SMS ve 2 GB internete 12 aylık kontrat yaparak 43 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Kontratsız ise ödemeniz gereken tutar 53 TL’dir.

Galaxy 1500 Maxi

6 GB internet kullanımı, her yöne 1500 dakika ve 1500 SMS’e sizin kullanımınıza sunulur ve bu güzel fırsattan yararlanmak için ödemeniz gereken tutar yalnıza 65 TL’dir.

Taahhütname yaptığını zaman bu fırsattan indirimli olarak faydalanırsınız. Aksi takdirde ödemeniz istenen tutar 75 TL olur.

Nasıl İptal Edebilirim?

Online Self servis üzerinden ya da müşteri hizmetlerine telefon ederek kısa bir sürede bu kampanyadan çıkışınızı sağlayabilirsiniz.

Detaylar

Bir ay boyunca kullanılmayan haklar silinir.
Paketinizin içeriğini bitirdiğiniz takdirde SMS ile bilgilendirilirsiniz.

Kalan kullanım haklarınızı öğrenmek için 5555’ e dakikalarınız için “SES”, mesajlaşma hakkınız için “SMS”, kalan internet kullanım hakkı için ise “INTERNET” yazıp ücretsiz mesaj göndererek kalan kullanım bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir