,

Fırtına Paketi ile 16 GB Turkcell Bedava internet

Turkcell 16 GB bedava internet paketi şimdi Fırtına Paketi ile sizlerle buluşuyor.

Fırtına 16 GB Platinum Turkcell Bedava internet Paketi

Türk GSM pazarının lideri olan Turkcell abone mobil kullanıcılarının yüzünü güldürmeye devam ediyor. Yaptığı her yeni kampanyayla müşteriye verdiği değer gözler önüne serilmiş durumda. Operatör sayısını arttırmaya devam eden firma kaçırılmayacak kampanyalara devam edecekmiş gibi duruyor.

Fırtına 16 GB Platinum paket ile neredeyse sınırsız internet deneyimi, sevdiklerinizle bol bol muhabbet edebileceğiniz her yöne 2000 dakika, operatör fark etmeksizin mesajlaşabileceğiniz her yöne 1000 SMS deneyimi yaşayabileceksiniz. Müşterisinin ihtiyaçlarına karşılık veren şirket bayrak yarışında önde gitmeye devam ediyor. Turkcell bedava internet paketi konusunda değindiğimiz içeriğe de mutlaka gözatın.

Fırtına 16GB internet

Ülkemizin en beğenilen şirketlerinden biri olan firma marka değerinin getirdiği müşteri odaklı yaklaşımı ile tercih edilme sebebinin başında geliyor. Teknolojik ve yenilikçi düşünce tarzı yediden yetmişe birçok abone kullanıcısının ihtiyaçlarına cevap oluşturmuş durumda. Piyasada fark yaratması, abone mobil kullanıcı sayısının her geçen gün artmasını sağlamaktadır.

Fırtına 16 GB Platinum fırsatı birçok abone kullanıcısının dikkatini çekmiş durumda. Sizde bu ekonomik ve ihtiyaçlarınıza karşılık veren fırsatı kaçırmayın.

Fırtına 16 GB Platinum’ a Nasıl Katılabilirim?

Fırtınalı olabilmek için 61CELL dünyasına katılmalısınız. 61CELL’li olabilmek için Turkcell mağazalarından 0561’li hat almalısınız. Eğer 0561’li hat sahibi iseniz Fırtına 16GB yazıp 2222’ye göndermelisiniz.

Turkcell Bedava internet Katılım Şartları

Paketten yalnızca 0561’li hatlara sahip olan abone kullanıcıları yararlanabilir. Faturalı tarifeye sahip olmanız gerekmektedir.

Fırtına 16 GB Platinum İçeriğinde Neler Var?

61Cell Turkcell

Limitsiz sayılabilecek 16 GB internet kullanım hakkı, her yöne rahatça konuşabileceğiniz 2000 dakika, her yöne 1000 tane mesajlaşma hakkı paketin içeriğinde olan kullanım haklarınız. 12 ay taahhüt ile aylık 99 TL,  taahhütsüz olarak aylık 129 TL’ye kaçırılmayacak bu fırsata sahip olabilirsiniz.

Nasıl İptal ederim?

İptal işlemlerinizi mağaza veya bayilerimizi gelerek ya da “IPTAL FIRTINA” yazıp 2222’ye ücretsiz mesaj göndererek yapabilirsiniz.

Detaylar

61CELL’li olduğunuzda Goller Cepte, Çalarken Dinlet, BiP, Fizy sana sunulan hizmetlerden.

Kampanya kapsamında paket değişikliği yapabilirsiniz.

Birden fazla tarife alamazsınız.

Günlük ek ücret ödeyerek yurt dışında da dakika, SMS, internet haklarınızı kullanabilirsiniz.

Kalan kullanım haklarınızı KALAN yazıp 2200’e kısa mesaj atarak öğrenebilirsiniz.

Kullanılmayan dakika, SMS, internet hakkı bir sonraki döneme devir etmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir