, ,

Fırtına 8GB İnternet Paketi – Turkcell

Turkcell Fırtına 8GB bedava internet ile sizde hemen en sevdiğiniz dizinizi mobil internetinizden izleyebilirsiniz.

Turkcell Fırtına 8 GB Tarifesi

Türkiye’de inovasyon kültürüne sahip mobil operatörlerden Turkcell teknoloji ve komünikasyon alanında lider olarak bir adım öne çıkıyor. Müşteriye daha iyi hizmet verebilmek için her geçen gün farklı tarifeler ve uygulamalarıyla müşteri odaklı yaklaşımı mobil kullanıcılarının dikkatinden kaçmıyor.

Eğer sizde Trabzonspor ve Trabzon’a gönül verenlerdenseniz Fırtına 8 GB kampanyası ile değer verdiğiniz insanlarla bolca konuşabilecek ve internetinizi rahatça kullanabileceksiniz. 61CELL dünyasında her şey sana özel düşünülmüş. Gereken ihtiyaçlarınızı rahatça karşılayabileceğiniz bu pakete uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

Fırtına 8GB

Abone mobil kullanıcısının gerek duyduğu içerikleri hazırlamaya önem veren Türkiye’nin en büyük GSM operatörü olan firma yenilikleriyle kendi felsefesini gözler önüne seriyor. 12 milyonu aşkın abonesi olan firma her yeni günde müşteri sayısını daha da arttırarak liderliğini sürdürüyor.

Trabzonsporlulara özel fırsatları hemen kullanmaya başlayın ve sevdiklerinizle uygun bir şekilde iletişim kurmanın tadına varın.

Fırtına 8 GB’a Nasıl Katılabilirim?

Türkiye’de birçok noktada bulunan Turkcell tarifeleri ve detaylı bilgi için TİM mağazalarına gelerek size özel kaçırılmayacak fırsatların bulunduğu 61CELL dünyasına katılabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Fırtına 8 GB’den yalnızca 561’li yeni hat alan mobil operatör kullanıcıları faydalanabilir.

Fırtına 8 GB İçeriğinde Neler Var?

Turkcell Fırtına 8GB İnternet

Bu harika tarife sizlere 8 GB internet kullanım hakkı, sevdikleriniz rahatça konuşabileceğiniz her yöne 1000 dakika ve operatör farkı gözetmeksizin kullanabileceğiniz her yöne 1000 SMS sunmaktadır. Bu pakete taahhütlü olarak ayda sadece 61 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

12 aylık paket bittikten sonra aylık olarak devam etmek isterseniz 99 TL’ye bu fırsatı sürdürebilirsiniz. Fırtına tarifelerine geçtiğinizde ücret ödemeden GollerCepte aboneliğine katılırsınız. 12 ay boyunca “ÇalarkenDinlet” kampanyasına da sahip olursunuz. Ayrıca BiP için geçerli 1 GB internet kullanım hakkı ve fizy sınırsız müzik dinlemene yardımcı olacaktır. Bedava internet kazanmak içinde ilgili kategorimizi gözden geçirmeniz şiddetle tavsiye ediyoruz.

Nasıl İptal Edebilirim?

Turkcell iletişim mağazalarını ziyaret ederek çıkış işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Esaslar

61CELL Trabzonspor 8GB

KALAN yazarak 2200’a mesaj attığınızda kalan kullanım oranlarını görebilirsiniz.

Kullanılmayan dakika,internet,SMS hakları bir sonraki aya devretmez.

Birden fazla paket alamazsınız.

Sahip olduğunuz dakika ve internet haklarının %80 ve %100’ü harcadığınızda otomatik olarak bilgilendirme mesajı alırsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir