,

Faturalı Vodafone Hat Esnek Yaz Hediyeli İnternet Tarifeleri

Bu yaz faturalı Vodafone aboneleri ya-şa-dı. Neden mi, Esnek Yaz internet tarifeleri ile onlarca hediyeye sahip olmak o kadar kolay ki. Bedava gibi neredeyse.

Ülkemiz için çok genç ama bir o kadar da genç olan operatör devi Vodafone, büyük bir kitleyi adeta kendine bağlamayı çok iyi başarıyor. En canlı örneği ise Vodafone Salla Taşsın oluyor. Öncelik ile sunduğu bu kaliteli hizmet sayesinde, sonra iletişim ve teknoloji alanında ki yatırımları ve çalışmaları sayesinde de oldukça fazla kişiye hitap edip başarısını arttırmış gözüküyor.

Aynı zamanda müşterilerinin ihtiyaç ve isteklerini öncelikli tutup bu kriterleri baz alarak hazırladığı internet paketleri ile de mobil hat kullanıcılarının yüzünü güldürmesi sayesinde başarısını daha da arttırmayı başarıyor. Bu yaptığı başarılı hamleler sayesinde sektördeki yerine sağlama alan ve bu alandaki en önemli şirketlerden biri olmayı başaran operatör firması, Türkiye’de daha uzun süre faaliyet göstereceğini herkese gösteriyor.

Vodafone bedava internet paketi hakkında da yine faturalı müşterilerine özel olarak hazırladığı esnek tarifeleri ile de kullanıcılarının yüzünü güldüren firma, bu fırsat ile mobil hat kullanıcılarına tarife içeriklerine müdahale edebilme imkanı sunuyor. Üstelik yaza özel hediyeli olarak sunduğu bu fırsat sayesinde hediye internet de sunuyor. Gelip bu kampanyadan hemen faydalanmaya başlayarak bedava internet kazanıp kullanım haklarınızın keyfini sürebilirsiniz.

Faturalı Esnek Yaz İnternet Kampanyasına Katılım

Vodafone mağaza veya bayilerine gidip geçiş talebinde bulunarak kısa bir sürede katılabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine talebinizi ileterek de katılım sağlamanız mümkündür. Online Self servise kullanıcı bilgileriniz ile giriş yapıp, tarife değişikliği menüsünden de katılım sağlamanız mümkündür.

Koşullar nedir?

Sağlamanız gereken herhangi bir koşul bulunmamaktadır.

İptal İşlemi

Online Self servisi ziyaret ederek ya da Yanımda uygulamasını giriş yaparak iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Çağrı merkezi ile iletişime geçerek de iptal edebilirsiniz. Yada bedava internet hakkında diğer yazılarımızı süzerek ilgili işlemi nasıl yapacağınızı bulabilirsiniz.

Paket ve Kampanya İçeriği Nedir?

Mini

Her yöne 600 dakika, 100 SMS ve 2 GB’ye 35 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

Midi

39 TL ödeyerek her yöne 750 dakika, 1000 SMS ve 4 GB’ye sahip olabilirsiniz.

Maksi

Her yöne 750 dakika, 1000 SMS ve 6 GB interneti 45 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

Ekstra

Her yöne 750 dakika, 1000 SMS ve 10 GB’ye 55 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

Üstelik tüm esnek fırsatlarında yaz boyunca Facebook, Twitter ve Instagram’da kullanabileceğiniz 2 GB hediyeye sahip olursunuz.

Esaslar

30 gün boyunca kullanılmayan paket içeriği gelecek aylara devredilmez.
Sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
Yanımda uygulamasında ya da kısa mesaj yolu ile paketinizdeki kalan kullanım haklarınızı öğrenebilirsiniz.

Hemen önce ki makalemize de bakınmak isterseniz tam size göre olduğunu söyleyebiliriz. Bu da net avantaj konusundan başkası olamaz tabiki. Bildiklerimizi aktarabildiysek ne mutlu bize.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir