, ,

Esneyen Paketler ve Tarifeler – Turkcell

Esneyen esnek tarifeleri yeni kullanmaya başlayan Turkcell, bunu kullanıcıları ile paylaşmaya başladı. Sizde hemen yararlanabilirsiniz.

Turkcell Esneyen Paketler

Turkcell kullanıcılarının isteklerine kulak verip onların ihtiyaçlarını özel ve birbirinden cazip fırsatları olan tarifeler hazırlıyor. Bu tarifeler kullanım hakları ve fırsatları ile dikkatleri çekiyor. Şimdiden Türkiye’de ki birçok mobil kullanıcının dikkatini çeken bu cazip paket, en çok tercih edilen kampanyalardan olmaya aday.

Esneyen paketler ile kullanım haklarınız üzerinden değişiklikler yapabilmenizi mümkün kılan GSM firması, bu hamlesi ile birçok kullanıcının ilgisini çekip ve onların yüzünü güldürdü. Mobil hat kullanıcıları bu sayede o ay ki ihtiyaçlarına veya isteklerine göre dakika ve internet kullanım haklarını esnetebilecekler.

Turkcell Esneyen Paketler

Mesela o ay daha çok dakikaya ihtiyaçları var ise 500 dakika olan kullanım haklarını 750 dakikaya çıkartabilecekler ya da interneti daha fazla kullanmak istiyorlar ise 1 GB interneti esnetip o ay 2 GB olarak kullanabilecekler. Hemde ekstra bir tutar ödemek zorunda kalmadan esnetme yapabilirsiniz. 30 TL sabit ücret ile bu tarifeyi kullanabilir

Turkcell Esnek Pakete Nasıl Katılabilirim?

2222’ye”AYARLAYAN” yazıp ücretsiz kısa mesaj atarak, müşteri hizmetlerine telefon edip talepte bulunarak, Turkcell mağazaları veya bayilerini ziyaret ederek veya Hesabım uygulaması üzerinden katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Esneyen Pakete Katılım Şartları Nelerdir?

Son 90 gün içerisinde numara taşıma işlemi gerçekleştirmiş veya yeni hat alma yolu ile bu operatöre katılmış müşteriler katılım gerçekleştirebilir. Ayrıca hazır karttan faturalı ya geçen abonelerde katılabilir.

Esneyen Kampanya İçeriğinde Neler Var?

Esneyen Tarife İçeriği

1 GB internet kullanım hakkı, her yöne 500 dakika ve her yöne 1000 SMS kullanım hakkı sunulmaktadır. Kontrat yaptığınız takdirde ödemeniz gereken tutar 30 TL’dir. Kontratsız ise ödemeniz gereken ücret 45 TL olur. Esnetme yaptığınız takdirde ise eğer internet için yaptı iseniz 1 GB internetiniz 2 GB olur ya da dakika için yaptı iseniz +250 dakika daha hattınıza tanımlanır.

Nasıl İptal İşlemini Gerçekleştirebilirim?

2222’ye “IPTAL AYARLAYAN” yazıp gönderdiğiniz takdirde bu fırsattan yararlanmayı bırakabilirsiniz. İptal talebinde bulunduğunuz değişiklik talebiniz fatura kesimi tarihinden itibaren geçerli olur.

Kampanya Hakkında Esaslar

31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir.

Paket içeriğiniz bittiği zaman veya %80’inini kullandığınız zaman kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.
Günlük ek ücretini ödeyerek tarifenizi yurt dışında da kullanabilirsiniz.

Bir önce ki yazımız olan Turkcell bedava internet konusuna bakabilir, ücretsiz olarak paket sahibi olabilirsin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir