,

Çok Kolayca Turkcell Bedava İnternet 2019 Kazanmak

Turkcell bedava internet 2019 kazanmak için tüm yapılması gerekenler bu konuda. 1 GB bedava internet paketi hediyenizi almak sandığınızdan çok daha basit.

Turkcell Bedava internet Paketleri 2019

Turkcell 2019 yılında da bir çok kullanıcısına hediye dağıtmaya devam ediyor. Bunlardan en çok tercih edileni tabikide doğal olarak internet paketleri oluyor. Çünkü mobil cihazlar artık her yaştan ve kesimden insanın elinde olmazsa olmaz rolünde.

Teknoloji bu denli gelişirken bunu gerisinde kalınamıyor, ayak uyduruluyor. Ülkemizde çok uzun yıllardır hizmet veren ve en kaliteli altyapıya sahip GSM devi olarak yorumlanan “Turkcell bedava internet 2019″, bulunduğumuz yılda da popülerliğini kaybetmiyor.

En basit örneği geçen günlerde gerçekleşen 2 saatlik internet kesintisi ve akabinde hediye edilen 1 GB hediye internet bunun en somut örneğiydi. Çünkü kullanıcılar bu tür ücretsiz paket kampanyaları ile oldukça tatmin olabiliyor.

Bilenler vardır, bundan 7-8 yıl öncesine kadar 250 MB internete dahi çok ciddi paralar öderdik. O zamanlar SMS paketleri revaçtaydı, sosyal medyaya ve internete bu kadar düşkün ve bağımlı değildik. En meşhur paketimiz 10.000 SMS idi, nereden nereye. Bugün 10 GB internet paketi dahi yetmiyor ki 500 MB’ı harca harca bitiremezdik. İşte durum bu kadar ciddi. Bedava internet sahibi olmak bu kadar kolay olunca “neden para vereyim ki” diye düşünmenizi gayet iyi anlıyoruz.

Peki Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılmalı?

Bu aralar ise en revaçta olan kampanyaları sizin için sıralayacağız. Bunlardan ilki 4.5G’ye geçiş dönemi ile başlayan muhteşem bir akımı takip eden hattını 4.5G’ye geçir 4 GB internet kazan oluyor. İkinci sırada ise Whatsapp’a alternatif olarak kabul edilen BİP Messenger’dan kazanacağınız 1 GB oluyor. Genç olupta GNÇ’ye abone olmamak olmaz. Çünkü en cazip fırsatları bu abonelikte bulabiliyoruz. Hediye 1 GB için GNÇ’ye geçiş yapmanız yeterli oluyor.

Turkcell bedava internet 2019 paketi gibi bu konuda da alternatifler var ve açıklamaya devam ediyoruz. BiP’e arkadaşını getir yine 1 GB bedava internet kazan, Turkcell Hesabım uygulaması üzerinden TL yükle, yüklediğin kadar bakiye hattına eklensin. Tüm bunları uzun uzun anlatabiliriz ama siz yinede Turkcell’in resmi websitesini ziyaret etmeyi ihmal etmeyin.

Daha fazla kampanya için bedava internet sayfamızı görüntülemenizi öneririz.

Kaynaklar;

https://en.wikipedia.org/wiki/Free_Internet_Act

https://www.turkcell.com.tr/

http://www.hurriyet.com.tr/haberleri/bedava-internet-kampanyalari

https://www.bedavainternet2019.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir