,

Çiftçi Paketi ve İnternet İçeriği – Vodafone

Vodafone çiftçi paketi ile tüm emekçi çalışanlara gün 2 defa doğuyor. Şimdi Vodafone’a geçiş yap 500MB internet, her yöne 500 konuşma dakikası ve 500 SMS sahibi ol!

İndirim Fırsatı ile Yeni Çiftçi Ekstra Paketi

Vodafone toplumun herkes kesimine ve her meslek alanından mobil kullanıcılara özel düzenlediği tarifeleri ile oldukça beğeni kazanıyor. Abonelerinin mesleki durumlarına göre düzenlendiği birbirinden güzel fırsatlarla dolu kampanyaları ile oldukça ilgi görüyor. Kullanıcılarının ihtiyaçlarını baz alarak hazırladığı bu fırsatlarla dolu tarife içeriklerinde; abonelerinin SMS, dakika veya internet kullanım haklarından hangisine ihtiyacı var ise onlara ağırlık vererek, ihtiyaçlarına yönelik fırsatlar sunuyor.

Dünya’da da oldukça fazla ilgi gören Vodafone firmasının çiftçiler ve yakınlarına özel hazırladığı ve onların kullanımına sunuyor. Sizde bu size özel fırsatlar ve kampanyalar içeren pakete katılmak için geç kalmayın ve hemen faydalanmaya başlayın.

Çiftçi kulübüne katılmak için “CIFTCI“ yazıp 2434’ e kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Yeni Çiftçi Ekstra İnternet Kampanyası İçeriği Nedir?

Her yöne 500 dakika, her yöne 500 SMS, 500 MB internet ve şebeke içi 1000 dakika konuşma hakkına sahip olabilirsiniz. Sizde bu ilgi çekici fırsatlarla dolu içeriğe aylık sadece 29 TL ödeyerek sahip olur ve dakika, internet ve SMS’ lerinizin keyfini sürebilirsiniz.

Nasıl Katılabilirim?

Bu tarifeye geçiş yapmak için 542’ ye telefon ederek veya Vodafone cep mağazalarını ziyaret ederek geçiş yapabilirsiniz. Sizde geç kalmadan bu cazip fırsattan faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Çiftçi Kulübü üyesi olmanız gerekmektedir. Bunun için de anahtar kodu 2434’ e mesaj atıp katılımınızı sağlayabilirsiniz.

Yeni Çiftçi Ekstra Hakkında Detaylar

Yeni Çiftçi Ekstra

31 Mayıs 2017 tarihine kadar geçerlidir.
Kullanım hakkınız bittiği takdirde bilgi mesaj ile bilgilendirilirsiniz.
30 gün boyunca kullanılmayan haklar gelecek aylara devredilmez ve silinir.
Kalan kullanım haklarınızı öğrenmek için mobil uygulamamızı ziyaret edip öğrenebilir ya da “ OZET ” yazıp 7000’ e ücretsiz SMS yollayıp öğrenebilirsiniz.
Kullanım haklarınız bittiği takdirde ek paket satın alabilirsiniz.
Vodafone’ a yeni gelen veya hazır karttan faturalıya geçen abonelere özeldir.
12 aylık taahhüt yaptığınız takdirde 10 TL indirim hakkı kazanırsınız.
Taahhüdünüz bittiği zaman standart ücret üzerinden ücretlendirilirsiniz.
Özel servislere telefon ettiğiniz zaman ayrıca ücretlendirilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir