,

Bol Kepçe 3GB Paketi – Türk Telekom

Türk Telekom’un en yeni paketlerinden birisi olan Bol Kepçe 3GB tarifesi şimdi sizlerle. Tüm içeriğe ve detaylara yer verdik.

Bol Kepçe 3GB Paketi – Türk Telekom

Türk Telekom Avea Bol Kepçe ile zengin paket içeriğini ve ekonomik fiyatı ile abonelerini cezp ediyor. Türk Telekom’ un Avea ile birleşmesi ile beraber daha güçlü bir firma olduğu herkesin dikkatini çekiyor. Düzenlediği yeni kampanyaları ile kendine günden güne abone kazandırıyor. Yaptığı ilgi çekici Bol Kepçe 3 GB tarifesi ile de mobil hat kullanıcılarının oldukça ilgisini çekmiş ve onların ihtiyaçlarını karşılamış gibi gözüküyor.

Bol Kepçe tarifelerinden size ve ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek internet keyfinizin tadını çıkartabilirsiniz.  Bol Kepçe ile internet keyfinizi kısıtlamadan ay sonuna nasıl yetireceğim diye düşünmeden rahatça harcayabilirsiniz.

Bol Kepçe ile sınırsız mesajlaşmanın keyfini sürün. Ayrıca şebeke içi ve sabit hatlarla olan konuşmalarınızda herhangi bir limit olmaksızın sınırsız olur. Her yöne konuşmalarınız için ise hattınıza tamı tamına 600 dakika tanımlanır. Bol Kepçe 3 GB’yi seçtiğiniz takdirde tüm bunlara sadece 45 TL’ ye sahip olabilirsiniz.

Bol Kepçe 6 GB’ yi seçtiğinizde takdirde ise bunlara ek olarak ekstra 3 GB internet daha hattınıza tanımlanır ve 6 GB aylık internet kullanım hakkınız olur. Bu tercihi yaptığınız takdirde ise ödemeniz gereken tutar 55 TL olur.

Kampanya Açıklamaları

12 aylık taahhüt yaptığınız takdirde kampanyalı fiyattan yararlanabilirsiniz.
Taahhüdünüzün süresi dolduğu takdirde paketiniz standart ücretinden ücretlendirilir.
Kullanım haklarını bittiği zaman mesaj ile bilgilendirilirsiniz.
Tarifenizdeki kullanım haklarınız bittiği takdirde ek paket satın alabilirsiniz.

Kalan kullanım haklarınızı öğrenmek için 5555’e dakikalarınız için SES, mesajlaşma hakkınız için SMS, kalan internet kullanım hakkı için ise INTERNET yazıp ücretsiz mesaj göndererek kalan kullanım bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.

Hattınıza ait güncel borç bilgisini öğrenmek istediğiniz zaman da 5555’ e “GUNCEL” yazıp göndererek borcunuzu öğrenebilirsiniz. Borcunuzu mesajla ile sorgulamak istediğiniz takdirde ay içerisinde attığınız ilk iki mesajdan 0,99 kuruş ücret alınır, sonraki sorgulamalarınızda ise ücretsizdir.

“BOL 6GB” veya “BOL 3GB ” yazıp 5555 ‘e ücretsiz SMS göndererek veya Türk Telekom mağazalarına gidip başvuruda bulunarak size uygun olan tarifeye geçiş yapabilirsiniz.

Ayrıca Türk Telekom tarifeleri ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz ilgili kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir