,

Beşi Bir Yerde Platinum Turkcell internet Paketleri

Beşi bir yerde Turkcell Platinum internet Paketleri ile internet tarifesinden bedava yararlanabilirsiniz.

Türkiye’nin GSM ve internet sağlayıcı şirketleri arasında en çok rağbet gören ve en büyük şirketlerinden olan Turkcell Türkiye genelinde birçok mobil ve ev kullanıcısına sahip olmasına rağmen hala ilk gün ki çizgisini bozmadan korumaya devam ediyor.

Bu denli çok kişiye hitap etmesine ve bunun dezavantajları olmasına rağmen dev firma, bu durumu lehine çevirmeyi başarıp başarısını katlayarak arttırmayı başarıyor. Turkcell bedava internet ile bu başarısını pekiştiren dev şirket liderliği göğüslüyor.

Sunduğu internet hizmeti ile Türkiye genelinde birçok kullanıcının olumlu tepkisini kazanan telekomünikasyon şirketi, Türkiye’nin en hızlı internetini kullanıcıları ile buluşturuyor.

5’i 1 Yerde Platinum paketleri ile kullanıcılarına hem evden hem de cepten bolca internet kullanma imkânı sunan dev firma aynı zamanda zengin dakika ve SMS kullanım hakkı ile de müşterilerinin dikkatini çekmeyi başarıyor. Eğer sizde daha zengin içerikli bir kampanyadan faydalanmak istiyor iseniz, hiç vakit kaybetmeden bu tekliften faydalanmaya başlayın.

Nasıl Katılabilirim?

Turkcell bayilerine veya Superonline bayilerine gidip başvuruda bulunarak hemen katılabilirsiniz. 532 532 0000’a telefon edip katılım talebinde bulunarak da kısa bir süre de katılımınızı sağlayabilir ve bu fırsattan hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Nasıl İptal Edebilirim?

Müşteri hizmetleri ile iletişime geçip iptal talebinizi ileterek, Superonline’nın web sitelerini ziyaret edip kullanıcı bilgileriniz ile giriş yaparak da iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Sağlamanız gereken herhangi bir katılım şartı bulunmamaktadır. İsteyen tüm bireysel aboneler katılım sağlayabilir.

Nasıl İptal Edebilirim?

İptal talebinizi müşteri hizmetlerine bildirerek gelecek aydan geçerli olmak üzere bu paketi kullanmayı bırakabilirsiniz. Web üzerinden de zahmetsiz bir şekilde iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

10 GB

Her yöne 1000 dakika, 1000 SMS, şebeke içi limitsiz konuşma, evden sınırsız internete ve cepten 10 GB’ye aylık 129 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

15 GB

149 TL ödeyerek her yöne 1000 dakika, 1000 SMS, şebeke içi limitsiz konuşma, evden sınırsız ve cepten 15 GB interneti satın alabilirsiniz.

20 GB

Evden limitsiz internete, her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 20 GB’ye aylık 169 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Detaylar

31 Aralık 2018 tarihine kadar katılım sağlayabilirsiniz.
Turkcell+Tv paketi kullanma şansı da sunulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir