, ,

Altın Yaşlar Paketi – Turkcell

Turkcell Altın Yaşlar Paketi ile sizde hemen ayrıcalıklı hissetmeye başlayın. Her yöne konuşma, arama ve internet ile keyfinize bakın.

Turkcell Altın Yaşlar

Türkiye’nin en çok tercih edilen operatör firmalarından olan Turkcell yeni paketleri ile emekli müşterilerine özel cazip fırsatlar sunuyor. Altın yaşlar ile toplumdaki birçok emekli abonenin dikkatini çekip, onlara gösterdiği önemi hissettiriyor. Bu hamlesi ile kendine birçok yeni abone kazandıran ve yeni abonelerine oldukça mutlu eden dev firma bu tarz atılımlarına devam edecekmiş gibi gözüküyor.

Altın yaşlar ile birçok emekli abonenin istekleri ve ihtiyaçları karşılanmış olacak hem de uygun fiyatlar karşılığında. Hem yakınlarınız ile ihtiyaç duyduğunuz anlarda rahat rahat konuşabileceksiniz hem de istediğiniz takdirde 4.5G hızında internete bağlanmanın keyfini çıkartabileceksiniz.

Altın Yaşlar

Turkcell 60 yaş üstü abonelere olan fırsatları bununla da son bulmuyor. Sizde 60 yaşın üstünde iseniz gelin ve hemen bu cazip fırsat ile dolu tarifeye katılarak, mobil telefon kullanmanın keyfini çıkartın.

Altın Yaşlar Kampanya İçeriği Nedir?

Altın Yaşlar İçeriği

Her yöne 500 dakika ve 4.5G hızında internete 12 aylık söz verdiğiniz takdirde 27 TL yerine 20 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Sizde gelin ve hemen bu ekonomik fiyatlı fırsattan faydalanmaya başlayın.

Nasıl Katılabilirim?

İletişim merkezlerine giderek veya müşteri hizmetlerine telefon edip katılım talebinde bulunarak, katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz.”ALTIN YASLAR YILLIK” yazıp 2222’ye ücretiz kısa mesaj gönderip, ardından gelen onay mesajını da onaylayarak bu fırsattan yararlanmaya başlayabilirsiniz

Altın Yaşlar Katılım Şartları Nelerdir?

Altın Yaşlar Paketinden Kimler Faydalanabilir

İlk istenilen katılım şartı 60 yaş üzerinde olmanızdır. Bu şartı sağladığınız takdirde son 90 gün içerisinde numara taşıma işlemi, yeni hat alma yolu veya hazır karttan faturalıya geçmiş olma koşulu aranmaktadır. Bu koşulları sağladığınız takdirde sizde katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Nasıl İptal Edebilirim?

Turkcell mağazalarını veya bayilerini ziyaret edip iptal talebinde bulunarak paketten çıkış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zaman müşteri hizmetlerine telefon edip, oradan yardım alarak da iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kalan Kullanım Haklarımı Nasıl Öğrenebilirim?

“KALAN” yazıp 2222’ye kısa mesaj göndererek veya müşteri hizmetlerine telefon edip bilgi alarak öğrenebilirsiniz.

Kampanya Hakkında Detaylar

30 Haziran 2017 tarihine kadar geçerlidir.
Kullanım haklarınız bittiği takdirde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.
12 aylık kontratınız bittiği zaman standart ücret üzerinden tarifelendirilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir