,

Ailece 6 GB Kampanyası – Türk Telekom

Türk Telekom’un yeni kampanyalarından birisi olan “Ailece 6 GB” tarifesinin tüm içerik ve detaylarına bu konumuzda geniş yer verdik.

Ailece 6 GB Kampanyası – Türk Telekom

Türk Telekom Türkiye’nin en yeni GSM operatörlerinden olmasından dolayı, kendine daha fazla abone kazandırmak için birbirinden güzel ve cazip fırsatlarla dolu kampanyalar düzenliyor. Bu düzenlediği kampanyalar ile birçok mobil hat kullanıcısının ilgisini çeken GSM firmasına olan ilgi günden güne artıyor.

Artan bu ilgi ile beraber Türk Telekom abonelerine daha fazla seçeneklerle dolu, onlara özel içerikli tarifeler hazırlıyor. Bu tarifelerin internet, dakika ve SMS yönleri ile oldukça zengin olduğunu belirtmekte fayda var. Bu paketler genelde mobil kullanıcıların ihtiyaçlarını baz alarak hazırlanıyor. Mesela internet ağırlıklı paketleri tercih edenler için daha farklı fırsatlarla dolu kampanyalar hazırlıyorlar.

Yeni kampanyası Ailece 6 GB ile de birçok kişiye hitap eden bu tarife, aile içi kullanımlar için oldukça cazip, seçtiğiniz 5 kişi ile sınırsız konuşma hakkı sunan ve üstüne üstlük her yöne de 3000 dakika sunan bu paket ile sizde limitsizce konuşmanın tadını çıkartabilir ve ay sonunu dert etmek zorunda kalmazsınız.

Ailece 6 GB‘a Nasıl Katılabilirim?

5555’e “ AILECE 6 GB ” yazıp ücretsiz kısa mesaj göndererek veya Müşteri Hizmetlerini arayıp başvuruda bulunarak geçiş işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Herhangi bir katılım şartı bulunmamaktadır. Ana maddeleri sıralamamız gerekirse aşağıda ki bilgileri iletebiliriz.

Kampanya Şartları

Ailece 6 GB İçeriğinde Neler Var?

Bu fırsatlarla dolu tarife içeriğinde 6 GB internet, her yöne 3000 dakika, seçtiğiniz şebeke içi 5 kişi ile limitsiz konuşma ve her yöne sınırsız mesajlaşma hakkı bulunmaktadır. 12 aylık taahhüt yaptığınız takdirde bu içeriğe yalnızca 60 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Taahhüt yaptırmadığınız takdirde ise ödemeniz gereken ücret(fiyat) 90 TL’dir.

Ailece 6GB İçeriği

Nasıl İptal Edebilirim?

Müşteri hizmetlerine telefon ederek veya Türk Telekom mağazalarını ziyaret ederek iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Diğer Detaylar

Kullanım haklarınızı bitirdiğiniz takdirde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.
Kullanım hakkınız biterse eğer ek paket satın alabilirsiniz.

Borç bilginizi öğrenmek için ise “GUNCEL” yazıp 5555’ e kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz.
12 aylık taahhüt yaptığınız zaman bu içerikten indirimli olarak faydalanırsınız, taahhüt süreniz bittiği zaman standart ücret üzerinden ücretlendirilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir