,

6 GB Turkcell Bedava internet Paketi Nasıl Yapılır?

Turkcell 6 GB bedava internet ile kimler tanışmak ister. Bedava sahip olacağınız bu paketi bitirmek hiç kolay olmayacak.

Turkcell 6 GB İnternet Paketi

Turkcell iletişim ve teknoloji alanındaki yatırımları ile gelecek yıllarda da bu alandaki liderliğini sürdürmek istediğini gösteriyor. Çekim kalitesi ve kapsama alanı ile de GSM alanında başı çeken şirket, her zaman abonelerine kaliteli bir hizmet anlayışı sunmaya çalışıyor. Bu alanda sürekli ilklere imza atan dev GSM firması, abonelerine her zaman ayrıcalıklı olduklarını hissettiriyor.

Turkcell GSM alanında Türkiye’nin lider konumundan bulunan şirketi olarak abonelerine gösterdiği ilgi ve alaka ile herkesin takdirini kazanıyor. Müşterilerinin ihtiyaçlarına öğrenip onlara yönelik atılımlar yapmaya çalışan operatör firması, bu atılımlarında başarı olarak birçok müşterisinin yüzünü güldürüyor. Onlara özel olarak hazırladığı tarifeler ile rahat bir şekilde kendilerine uygun ve hesaplı olan fırsatı seçmelerinde kolaylık sağlıyor. Turkcell bedava internet kategorimiz son zamanlarda en işlek ve rağbet gören kategori diyebiliriz. Bu nedenle sizde tercih etmelisiniz.

6 GB Turkcell Bedava

Turbo Ekstra 6 GB ile artık sizde yakınlarınız ile konuşup mesajlaşırken kendinizi kısıtlamak zorunda kalmayacaksınız ve tarifenizin içeriğini gönül rahatlığı ile harcayabileceksiniz. İnternet kullanım yönü ile de zengin olan bu fırsat ile 4.5G deneyimini yaşayabileceksiniz. Her açıdan tatmin edici olan bu teklife uygun fiyatı ile sizleri bekliyor. Sizde bu fırsattan hemen faydalanmaya başlayın.

Turbo Ekstra 6 GB Bedava internet

“TURBO EKSTRA 6GB” yazıp 2222’ye göndererek bu kampanyadan faydalanmaya başlayabilirsiniz. Size en yakın Turkcell mağazasını veya bayisini ziyaret edip, başvuruda bulunarak da katılım sağlayabilirsiniz. Hesabım uygulamasına giriş yaparak veya müşteri hizmetlerine telefon ederek de katılım sağlayabilirsiniz.

Katılım Şartı

Herhangi bir katılım şartı bulunmamaktadır. Tüm abonelerin katılımına açıktır.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

6 GB internet kullanım hakkı, Her yöne 1000 dakika ve 1000 SMS, şebeke içi sınırsız konuşma hakkına aylık sadece 69 TL karşılığında sahip olabilirsiniz. 12 aylık kontrat yaptığınız takdirde bu fırsattan kampanyalı olarak faydalanırsınız.  Ayrıca BiP uygulamasında kullanılmak üzere 1 GB hediye internet hattınıza tanımlanır.

Taahhütsüz fiyatı ise 79 TL’dir. Sizde taahhüt yaparak bu tarifeden indirimli olarak faydalanın.

 Nasıl İptal Edebilirim?

İnternet üzerinden ya da müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Esaslar

30 Eylül 2017’ye abone alımına açıktır.
“KALAN” yazıp 2222’ye kısa mesaj göndererek ya da “Hesabım” uygulamasını ziyaret ederek kalan kullanım haklarınız öğrenebilirsiniz.
Kullanım haklarınız bitince SMS ile bilgilendirilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir