,

4.5G SIM Kart Katlanan Turkcell Bedava internet Paketi

4.5G SIM Kart Katlanan Turkcell Bedava internet Paketi ile ücretsiz hediye internet sahibi olabilirsiniz. Nasıl yapılır demeyin, yazıyı okuyun.

Günümüzde en çok tercih edilen operatör firmalarından biri olmayı başaran ve uzun yıllardır komünikasyon alanında etkin bir şekilde faaliyet göstermeyi başaran dev GSM şirketi Turkcell sunduğu müşteri odaklı hizmet anlayışı sayesinde Türkiye genelinde birçok mobil kullanıcıya hitap etmeyi başarıyor.

Bu kadar çok kişiye hitap etmesinden ötürü kullanıcıları çok çeşitli gruplardan olduğundan dolayı onların ihtiyaçlarına uygun fırsatlar hazırlamaya özen gösteren firma bu fırsatları hazırlarken müşterilerinin ihtiyaçlarını, isteklerini, ekonomik durumlarını, yaş gruplarını ve mesleklerini baz alarak onlara en uygun kampanyayı hazırlamaya çalışıyor.

Bu yaklaşımı ile de birçok mobil hat kullanıcısının yüzünü güldüren ve takdirini kazanan komünikasyon şirketi marka değerini arttırmayı başarıyor.

Kullanıcılarının internet ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile onlara hediye internet sunan GSM firması, 4.5G SIM Kart Katlanan bedava internet paketi fırsatı ile müşterilerinin daha fazla internet kullanım hakkına sahip olmalarına olanak sağlıyor. 4.5G uyumlu olmayan SIM kartınızı değiştirip, kampanya dönemi içerisinde cihazınızdan kullanarak internetinizi ikiye katlayabilir ve hediyenizin keyfini sürebilirsiniz.

Pakete Nasıl Katılınabilir?

SIM kartını 4.5G uyumlu bir kart ile değiştiren ve uyumlu cihazından kullanmaya başlayan müşteriler geçerli olduğu tarihler arasında otomatik olarak hediyelerini alırlar ve katılım sağlarlar. Operatör hattınızın 4.5G uyumlu olup olmadığını öğrenmek için “4.5G” yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj atabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

4.5G uyumlu operatör hattına sahip olan ve aynı zamanda uyumlu cihaza da sahip olup kullanan tüm bireysel faturalı, faturasız ve kurumsal hat aboneleri faydalanabilir.

Nasıl İptal Edebilirim?

Müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek iptal işlemleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

19 Mayıs 2017 ile 07 Ekim 2017 tarihleri arasında bu fırsattan faydalanmaya başlayan kişiler 30 gün süresi boyunca en fazla 3 kere tekrarlanmak koşulu ile tarifelerindeki data paketi hediye edilecektir.

Detaylar

07 Ekim 2017 tarihine kadar geçerlidir.
Gelen onay mesajının ardından faydalarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.
Hesabım uygulamasında kalan kullanım bilgilerinize ulaşmanız mümkündür.
Kampanya süresi bittiğinde SMS ile bilgilendirilirsiniz.
Kullanılmayan faydalar gelecek aylara devredilmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir