, ,

2018 Ramazan Bedava İnternet Hediyesi – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

2018 Ramazan bedava internet kampanyası için Turkcell, Vodafone, Türk Telekom ve AVEA operatörlerini tercih edebilirsiniz. Nasıl yapılır demeden önce sahur ve gece paketlerine de bakın.

Ramazan Sahur Bedava İnternet Kampanyası 2018

2018 Ramazan ayının yaklaşması ile beraber Türkiye’nin dev GSM firmaları, Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom Ramazan ayına özel kullanıcılarına düzenlediği bu cazip bedava internet paketi fırsatı ile daha şimdiden birçok abonesini sevindirmiş ve onların takdirini kazanmış gibi gözüküyor.

Bu hamlesi ile birçok abonesinin ramazan ayı boyunca 4.5G deneyimini rahat bir şekilde, fatura tutarlarını düşünmek zorunda kalmadan, ek internet paketleri ile uğraşmak zorunda kalmadan herhangi bir ek ücret ödemek zorunda kalmadan internet kullanımın keyfini çıkartabilmelerine olanak sağlayan dev GSM firmaları müşterilerine verdikleri önemi tekrar gözler önüne seriyorlar. İftar paketleri ile mutlu bir oruçu tamamlayamayacak kimse kalmayacak!

2018 Ramazan ayında bedava internet paketi herkesin dört gözle beklediği bir ayrıcalık olarak yerini yine koruyor. Türkiye’de ki birçok mobil hat kullanıcısının ortak derdi olan, operatör farkı gözetmeksizin tüm mobil kullanıcıların yakındığı yetersiz internet paketlerini, operatör firmaları sürekli onlara özel ücretsiz internet kazanabilecekleri fırsatlar sunarak bu ihtiyaçlarını gidermeye çalışıyorlar.

Bu tarz atılımlar yaparak abonelerin biraz da olsa rahat nefes almasına olanak sağlayarak, hem müşterilerine kendilerini önemli hissettiriyorlar, hem de onların takdirini kazanıyorlar.

Turkcell Ramazan Sahur Bedava internet 2018

Sizde sizin hayatınızı kolaştırmak için sunulan bu fırsatları takip ederek, size sunulan tekliflerden ihtiyacınızı karşılamaya yönelik olanı seçip, keyfiniz çıkartabilirsiniz. O yüzden hemen Turkcell ramazan hediye internet kampanyası için uygun makalemizi okuyun.

Bu kampanyalar ile artık Ramazan ayı boyunca sizde geceleri ücretsiz internet kullanmanın keyfini süreceksiniz ve paketinizden herhangi bir eksilme olmadan veya ek tutarlar ödemek zorunda kalmadan.

Sizde bu 2018 Ramazan ayına özel olarak hazırlanmış cazip ve zengin içerikli ücretsiz internet kampanyalarından faydalanmak için geç kalmayın ve hemen bu fırsatlar dünyasının faydalarından faydalanmaya başlayın.

Turkcell Ramazan Sahur Bedava İnternet Kampanyası 2018

Sahurda internet keyfi sunan müşteri odaklı şirket abone mobil kullanıcıları için 2 GB interneti ücretsiz olarak sunmuş. Bu bedava internet paketi Ramazan ayı süresince saat 02.00-6.00 saatleri arasında gerçekleşmiş durumda. Bu tarz bir tarifeyi kaçırmayın. Turkcell Ramazan Sahur kampanyası ile sizde kendinize güzel bir sahur keyfi yapabilirsiniz!

Kullanım şartları nelerdir?

Herhangi bir katılım şartı bulunmamakla birlikte faturalı ve faturasız hatlar için geçerliliği vardır.

Nasıl katılırım?

Kampanyaya katılım sms atılarak gerçekleştirilir. Bu mesaj için herhangi bir ücret talep edilmez.

Esaslar

Verilen internet kullanım hakkı yurt içinde geçerlidir.

Kalan internet hakkınız bir sonraki aya devretmez.

Bu fırsatı sadece bir kere kullanabilirsiniz

İnternet hakkınızın %80 ve %100’ünü tükettiğinizde size mesaj atılır.

Ayrıca Turkcell bedava internet makalemizi de okursanız sizin için en uygun ve cazip hediyeler ile ek paketler kazanabilirsiniz.

Turkcell 2018 Ramazan Sahur BİP Bedava internet Paketi

Bu fırsatları kaçıran kafasını duvara vuruyor beyler bayanlar. Turkcell 4.5G sahur paketi ile Ramazan Haftasonu 1 GB tarifesini kazanmak için yapman gereken tek şey BİP uygulaması üzerinden 10 farklı arkadaşına mesaj atmak. Sonrasında her haftasonu tam 1 GB hediye internet kazanacaksınız.

Turkcell Ramazan Haftasonu 1 GB ve 2 GB hediyeleri 7 gün geçerli olacaktır ve 1000 MB için 15 kişiye, 2000 MB için 20 kişiye BİP üzerinden mesaj yollama şartı mevcut.

Sahur Sabah 2 GB paketi ile mübarek ay boyunca gece 02:00 ile 06:00 saatleri arasında kullanılabilecektir.

Turkcell Ramazan Bedava internet 2018

En dobrasını sona sakladık haha, detay ver bize kardeş diyeceksiniz hemen vereyim. Ramazan 10 GB bedava hediye internet herkesin rüyası olmuş durumda. Peki bunu kazanmak için ne yapıyoruz tabiki BİP messenger üzerinden tam 50 farklı kullanıcı dostumuza mesaj çakıyoruz.

İlk ikiyüzbin kişiye girerseniz hediyeniz 30 gün geçerli olmak üzere hattınıza tanımlanacaktır. 3 GB içinde aynısı geçerlidir. Detaylı informasyon almak istiyorsanız lütfen direk temsilcinizi arayınız.

2018 Vodafone Ramazan Sahur Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone sahur paketi 2018 için dev şirket “Yanımda” uygulamasını indiren mobil kullanıcı Vodafone abonelerine Ramazan boyunca 1 GB internet kullanım hakkınını ikram ederek müşterilerine sürprizler yapmaya devam ediyor. Bu fırsatı bir hafta boyunca bütün gün  süresince kullanabilecek müşteriler bu fırsatı kaçırmıyor. Şanslısın canım yoldaşım bugün neşeli olman gerekiyor.

Vodaofone Ramazan Sahur İnternet Paketi

Vodafone Sahur Paketi Gece Kullanım şartları nelerdir?

Herhangi bir şart koşmamaktadır. Tek yapmanız gereken uygulamayı indirmek.

Nasıl katılırım?

Kampanyaya katılım uygulamayı indirerek gerçekleştirilir. Uyguluma ücretsiz olarak indirelir. İndirilen uygulamadan internet paketleri bölümünü girerek size armağan edilen bir haftalık internet paketi alınır. Vodafone bedava internet paketi konusunda benzer ücretsiz hediyeler bulabilirsiniz.

Esaslar

Her müşteri birkez bu fırsattan yararlanabilir.

Kalan internet hakkınız bir sonraki aya devretmez.

Internet hakkınızın %80 ve %100’ünü tükettiğinizde size mesaj atılır.

Verilen internet kullanım hakkı yurt içinde geçerlidir.

Türk Telekom Ramazan Bedava İnternet Kampanyası

Firmanın yeni olmasına karşın Avea’yla birleşmesi aslında köklü firma olmasını devam ettiriyor. köklü şirket bu razamanda abone mobil kullanıcılarına birbirninden faydalı fırsatları sunmaya devam edecekmiş gibi gözüküyor. Türk Telekom Ramazan ayı boyunca 02.00-06.00 saatleri arasında kullanıcılarına 500 MB bedava internet kullanma hakkı sunan firma sahur kampanyalarına devam ediyor.

2018 Ramazan Türk Telekom Bedava internet

Kullanım Şartları nelerdir?

Bu fırsattan faydalanmak için herhangi bir katılım şartı bulunmamaktadır. Faturalı ve faturasız aboneler yararlanabilir.

Nasıl katılırım?

Mesaj atılarak kampanyaya katılabilirsiniz. Attığınız mesaj ücretlendirilmez.

Türk Telekom Ramazan Sahur Bedava internet Paketi

Henüz bir yenilik haberi gelmedi, bizde elimiz kulağımızda heyecanla bekliyoruz ama bakalım neler olacak arkadaşlar. Sizde sürekli sitemizi takip ederseniz heyecanımıza ortak olursunuz.

Esaslar

Kaçırılmayak bu fırsat yurt içinde internet kullanımlarında güncelliğini korur.

Kullanılmayan internet hakkı kampanya bitiminde devredilmez.

Efsane uygulamaya katılan mobil kullanıcılarının internet paketine sahip olması durumunda; 02:00-06:00 saatleri arasında yapılan internet harcamaları öncelikli olarak sahur internet haklarından düşer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir